Понад тисячу дітей писанкували в рамках «Великодньої веселки» від «Контінентал»

Контінентал
Фото з архіву "Контінентал Фармерз Груп"

Щорічний соціальний проєкт «Великодня веселка», який «Контінентал Фармерз Груп» реалізовує на територіях своєї присутності, традиційно відбувся напередодні свята Воскресіння Христового. Цьогоріч він охопив 27 локацій, а загалом участь у майстеркласах з писанкарства протягом квітня взяло понад тисячу дітей шкільного віку із п’яти західноукраїнських областей. Заходи відбувалися в громадах, де працює «Контінентал», а також на активах компанії. На Львівщині «Великодня веселка»
пройшла у навчальних закладах сіл Стільське (Тростянецької сільської ОТГ) а також Горпин (Жовтанецької сільської ОТГ).


В компанії зазначають, метою акції є збереження давніх українських традицій, популяризація народної культури серед молодшого покоління, належна підготовка і створення особливого настрою перед найбільшим християнським святом. «Великодні майстеркласи для дітей ми організовуємо вже вдев’яте. Зі втіленням проєкту незмінно допомагає ГО “Пласт”. Зі свого боку “Контінентал” забезпечує проведення заходів і всі необхідні матеріали, а майстри та майстрині навчають учасників створювати писанки й розповідають їм багато цікавого про цей українськийвеликодній атрибут», — коментує координатор ініціативи Тарас Кусень, провідний менеджер відділу корпоративної соціальної відповідальності «Контінентал Фармерз Груп».

«Великодня веселка» — це один із соціальних проєктів, які компанія проводить централізовано з року в рік. У межах акції чимало школярів уперше безпосередньо пізнають процес виготовлення української великодньої писанки, а також вивчають її історію та сакральні значення різноманітних символів і орнаментів.


Нагадаємо, протягом минулого, 2023 року «Контінентал Фармерз Груп» спрямувала загалом понад 37,7 млн грн на реалізацію соціальних ініціатив на територіях, де працює компанія.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: