Спортсмени з Львівщини здобули нагороди на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу

442488587_764184562505554_1869129206960333222_n
Фото/ Управління молоді та спорту Львівської ОДА

У місті Хамм (Люксембург) з 7 по 12 травня відбувається чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед всіх вікових груп. Львівську області на змаганнях представляє троє спортсменів із Яворівщини.

Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації.

Результати спортсменів з Львівської області на змаганнях

Там розповіли, що спортсменка Станько Софія виборола золото у ваговій категорії до 63 кг серед дівчат. Вона встановила два рекорди Європи та посіла перше місце в абсолютній першості серед усіх вагових категорій серед дівчат. Результат Софії – 185 кг у присіданнях, 132,5 кг у жимі лежачи та 160 кг у тязі становій.

Крім того, на третю сходинку пʼєдисталу пошани у ваговій категорії до 47 кг піднялася Жила Яна з результатом 247,5 кг. Також серед юнаків вагової категорії до 53 кг Шматко Олександр здобув «золото» з результатом 390 кг.

За інформацією департаменту, усіх спортсменів тренують Погребінський Віктор та Марків Володимир.

Раніше ми розповідали, що рятувальники з Львівщини перемогли на Чемпіонаті України з водного туризму.