Фехтувальники Львівщини вибороли 8 медалей на чемпіонаті України

Фехтувальники Львівської області – чемпіони та призери чемпіонату України серед молоді
Фехтувальники Львівської області – чемпіони та призери чемпіонату України серед молоді/Львівська ОВА

На чемпіонаті України з фехтування серед молоді, що пройшов у Києві, спортсмени зі Львівщини вибороли вісім медалей: 2 золоті та по 3 срібні та бронзові.

Про це повідомили в управлінні молоді та спорту обласної військової адміністрації.

В індивідуальному заліку серед чоловіків у номінації «Шпага» (особисті) перше місце зайняв Лев Майстренко, який тренується у дитячо-юнацькій спортивній школі ім. О. Дем’янюка під керівництвом Володимира Свистіля. На другій сходинці – Максим Гула, який навчається у ШВСМ під опікою тренерів Андрія Орліковського і Зоряни Семеряк.

У командних змаганнях з шпажі серед чоловіків друге місце зайняла команда, до складу якої входили Данило Воїнов, Максим Гула, Владислав Назаревич та Лев Майстренко. Тренерами цієї команди були Діна Пантелеєва, Андрій Орліковський і Володимир Свистіль.

В жіночому розподілі особистих змагань з шпаги перше місце посіла Анна Максименко, друге - Аліна Дмитрук, а третє - Вікторія Милявська. Вони навчались у Андрія Орліковського і Зоряни Семеряк.

У командних змаганнях з шпажі серед жінок третє місце здобула команда, в складі якої були Злата Гайдук, Аліна Дмитрук, Єлизавета-Ольга Корнійчук та Анна Максименко. Їх тренував Андрій Орліковський разом із Зоряною Семеряк.

У розділі особистих змагань з рапіри серед чоловіків третє місце посів Яніслав Корецький з КДСЮШ «Атлет», тренувала його Вікторія Бунєєва.

Нагадуємо, у квітні нинішнього року львів'янка Анна Максименко стала чемпіонкою світу з фехтування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: