Нова eрa ШІ: GPT-4о почав розуміти емоції

GPT-4
Скриншот/OpenAI

Компанія OpenAI представила нову версію свого штучного інтелекту – GPT-4 Omnia (GPT-4o). Ця нова ітерація GPT-4 відкриває нову еру взаємодії між людиною та комп'ютером, надаючи можливість приймати та генерувати будь-яку комбінацію тексту, аудіо та зображень. Це значний крок вперед у розвитку машинного навчання, оскільки модель працює з різними модальностями із значною швидкістю та продуктивністю.

Про це йдеться на сайті OpenA.

Однією з ключових особливостей GPT-4o є його надзвичайна швидкість реакції на аудіовхід, роблячи це у всього 232 мілісекунди в середньому. Це дозволяє створювати наближену до природної швидкість діалогу між користувачем і системою.

GPT-4o відзначається значним покращенням у роботі з текстом, аудіо та зображеннями порівняно з попередніми моделями. Він має вбудовану безпеку для всіх модальностей та здатність ефективно працювати з мовами, що не є англійською.

Завдяки GPT-4o голосовий режим стає більш швидким і ефективним, забезпечуючи практично миттєву відповідь на голосові команди.

Перспективи розвитку

Хоча GPT-4o відкриває нові можливості взаємодії з штучним інтелектом, це лише початок. Розробники зосереджуються на постійному вдосконаленні та розширенні функціоналу моделі, включаючи роботу над новими модальностями та поліпшенням безпеки.

GPT-4o відкриває нові горизонти для взаємодії з машинним навчанням, створюючи потужний інструмент для різноманітних застосувань у світі технологій.

Це лише початок для GPT-4o, і ми можемо очікувати, що ця модель продовжить змінювати спосіб, яким ми взаємодіємо з комп'ютерами у майбутньому.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: