На вулиці Бузковій у Львові хочуть звести багатоповерхове житло

ілюстративне фото/ЛМР

Житловий будинок на 7 та 9 поверхів планують зводити на вулиці Бузковій, 2 у Львові. Тут буде 124 квартири та дворівневий підземний паркінг.

Про це повідомляє міська рада.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Бузковий» планує розпочати нове будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими примішеннями громадського призначення та підземним паркінгом зі знесенням існуючої будівлі на вул. Бузковій, 2 у м. Львові.

За даними головного архітектора міста, на цій ділянці було передбачено таку житлову громадську забудову детальним планом:

«У межах параметрів із дещо перерозподілом висот – десь вище, десь нижче – було запропоновано посадку об’єкта на конкретну ділянку з врахуванням санітарних зон, в тому числі від залізниці. Тут буде кутова секція на 9 поверхів, але основний об’єм – 7 поверхів, що повністю корелюється зі стандартами, які були запропоновані щодо якісного будівництва», – зазначив Антон Коломєйцев.

У житловому комплексі передбачають 124 квартири, а також дворівневий підземний паркінг на 111 паркомісць. Окрім цього, в межах першого поверху заплановані комерційні приміщення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: