Хто став директором Львівської обласної інфекційної лікарні

424602915_2419145048286662_1574447658065361757_n
Сергій Федоренко. Джерело фото/ фейсбук-сторінка Юрія Холода

У середу, 15 травня, конкурсна комісія Львівської обласної ради проголосувала за обрання на посаду директора Львівської обласної інфекційної лікарні Сергія Федоренка.

Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбуці в.о голови Львівської облради Юрій Холод.

Він зазначив, що медичний заклад Сергій Федоренко буде очолювати протягом наступних п'яти років.

«Членам комісії пан Сергій, який очолює заклад і попередні кілька років, представив своє бачення розвитку інфекційної лікарні, а також розповів, чим живе інфекційна лікарня наразі, як діяв медзаклад під час пандемії та від моменту повномасштабного вторгнення, яке нове обладнання потрібне, а яке запрацює тут найближчим часом», — зазначив Юрій Холод.

Сергій Федоренко — що про нього відомо

За інформацією Львівської обласної ради, Сергій Федоренко працював з 2008 року головним лікарем Львівської обласної інфекційної лікарні. Протягом 2010-2012 років перебував на посаду начальника Головного управління охорони здоров’я Львівської ОДА. З 2012 року – керівник обласної інфекційної лікарні.

Сергій Федоренко – фахівець з більш ніж 16-річним досвідом роботи у сфері організації медичного управління, адміністрування та оперативного управління закладом охорони здоров’я за фахом інфекційні хвороби.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: