У Львові відкрили навчально-практичний центр легкої промисловості

ЛМР

На базі Львівського професійного коледжу моделювання і ресторанної справи, що на вул. Городоцькій, запрацював сучасний навчально-практичний центр легкої промисловості, де майже 350 квадратних метрів простору обладнали новим професійним обладнанням для навчання різних фахівців.

Про це повідомляє міська рада.

Новий навчально-практичний центр легкої промисловості включає:

  • розкрійну лабораторію (51 м.кв.);
  • швейну майстерню-лабораторію (87 м.кв.);
  • трикотажну майстерню-лабораторію (91 м.кв.);
  • кабінет комп’ютерного проєктування одягу (51 м.кв.);
  • кабінет моделювання швейних виробів (50 м.кв.);
  • склад для фурнітури та рулонів (16 м.кв.).

Загальна вартість проєкту – 9,8 млн гривень, з яких 2,7 млн грн - це кошти міського бюджету (за ці гроші було придбано обладнання та меблі).

Проєкт вдалося реалізувати завдяки співпраці коледжу із громадською організацією «Освітньо-виробничий кластер» за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», а також міської та обласної влад.

Окрім учнів коледжу, центр зможуть відвідувати працівники, які втратили роботу внаслідок повномасштабного вторгнення, та люди, які хотіли б перейти працювати у галузь легкої промисловості чи адаптувати свої навички до нових умов ринку (у тому числі ВПО).

«Ми разом з партнерами працювали над цим проєктом останні півтора року. Це навчально-практичний центр повного виробничого циклу: від сировини до нанесення бірок. Нам було важливо створити такий практичний центр, щоб наші учні отримували всі необхідні навички. Відтепер понад 80% навчального процесу складається із практичних занять», – пояснила Наталія Оверко, директорка Львівського професійного коледжу моделювання і ресторанної справи.

До слова, Львівський університет отримав симулятор ядерного реактора від США.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: