Мешканці квартир та підприємці у Львові можуть отримати компенсацію за придбаний генератор

генератор
Ілюстративне фото/ depositphotos.com

У Львові до завершення воєнного стану продовжує діяти Програма часткової компенсації вартості за генератори для багатоквартирних будинків.

Про це повідомили у Львівській міській раді.

Як діє Програма часткової компенсації вартості за генератори

За інформацією ЛМР, компенсацію за придбаний генератор можуть отримати мешканці будинків з поверховістю від 2-х поверхів, номінальна потужність генератора має становити від 2,5 кВт. Сума відшкодування не може перевищувати 50% вартості електрогенератора, але не більше 30 тис. грн.

«Враховуючи, що зараз знову введені графіки погодинних відключень електроенергії, нагадуємо, що у Львові діє Програма часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів для забезпечення потреб співвласників багатоквартирних будинків Львівської міської територіальної громади під час підготовки до опалювального сезону. Цю Програму ми запровадили у листопаді 2022 році. За цей час власниками багатоквартирних будинків придбано 133 генератори. Сума компенсації з бюджету міста на їх придбання становить понад 2,7 млн грн», - зазначили в департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Детальніше про Програму відшкодування часткової вартості за генератори можна прочитати тут.

Як отримати компенсацію за генератор

У ЛМР розповідають, що для отримання компенсації відповідний пакет документів необхідно подати в ЦНАП або сервіс електронних звернень. Тоді створена для цього комісія розглядає звернення, формує та затверджує перелік учасників, які відповідають вимогам Програми, та скеровує протокол головним розпорядникам коштів – районним адміністраціям.

«Районна адміністрація готує зведений перелік усіх учасників програми та готує проєкт розпорядження міського голови Львова про розподіл часткової компенсації на придбання електрогенераторів. Також компенсацію вартості придбаного генератора можуть отримати підприємства - заклади харчування: кафе і ресторани, продуктові магазини, мініпекарні, перукарні, приватні заклади освіти тощо. Фінансова допомога від міста також становить 50% вартості електрогенераторів, але не більше 80 тис. грн.» - підкреслили в ЛМР.

Додаткову консультацію щодо цієї програми підприємці можуть отримати в Центрі підтримці підприємництва при ЛМР за тел.: (032) 254 60 15.


Раніше у Мінцифрі розповіли, як залишитися на зв'язку під час відключень електроенергії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: