Що таке Axie Infinity (AXS)

блокчейн
Фото https://depositphotos.com/

Axie Infinity — блокчейн-гра, що комбінує елементи бойових ігор та віртуальної економіки, заснована на технології Ethereum, де одним із ключових елементів виступає токен управління AXS. Ця гра дозволяє гравцям виховувати, тренувати, битися та торгувати фантазійними істотами, званими «‎Axies». Це одна з перших ігор, що популяризувала концепцію GameFi — поєднання геймінгу та децентралізованих фінансів (DeFi), де користувачі можуть заробляти реальні гроші під час гри.

Основи Axie Infinity

В основі Axie Infinity лежить концепція блокчейн-ігор, де кожна істота, або «‎Axie», є унікальним невзаємозамінним токеном (NFT). Ці цифрові істоти можна купувати, продавати та обмінювати на криптовалютному ринку, а кожен Axie має свої унікальні характеристики, такі як клас, здібності, сильні та слабкі сторони, що робить кожного з них унікальним для боїв та стратегій. Гра пропонує динамічну бойову систему, де гравці повинні ретельно планувати свої дії, виходячи з характеристик своїх Axies.

Гравці також заробляють ресурси в грі, такі як «smooth love potions‎» (також знані як SLP токени), які використовуються для розведення нових Axies. Ці ресурси мають цінність як у межах ігрового світу, так і на крипторинках, де їх можна продати. Ця економіка спонукає гравців активно брати участь в ігрових процесах, збільшувати свою колекцію істот і покращувати їх характеристики.

Токеноміка Axie Infinity

Центральним елементом токеноміки Axie Infinity є AXS (Axie Infinity Shard), який виступає управлінським токеном, надаючи його власникам право голосу в громадських рішеннях, що впливають на розвиток проєкту. Це включає голосування за оновлення ігрових правил, параметри стейкінгу та використання фондів гри.

Токен AXS також може бути застосований для стейкінгу, де користувачі блокують свої токени для отримання пасивного доходу залежно від доходів від ігрової економіки. Крім того, AXS використовується для купівлі Axies та земельних ділянок у віртуальному світі, що надає йому реальну ігрову цінність і функціональність.

Економічний вплив та спільнота

Axie Infinity здобула значну популярність у 2021 році, ставши однією з провідних платформ у світі NFT ігор за обсягами торгів. Економічний вплив гри був відчутний особливо в країнах із слабкими економіками, де гра стала реальним джерелом доходу для багатьох людей, що допомогло їм пережити фінансові труднощі. Наприклад, у Філіппінах та Венесуелі багато гравців стали повноцінно заробляти, граючи в Axie Infinity, що підкреслює потенціал блокчейн-ігор як засобу економічного зростання та стабілізації.

Розвиток та майбутнє

Розробники Axie Infinity активно працюють над розширенням ігрового світу, додаючи нові функції та поліпшення, щоб зберегти зацікавленість наявних гравців та привабити нових. Зокрема, планується впровадження нових ігрових режимів, покращення інтерфейсу користувача та розширення можливостей управління токенами AXS.

У рамках стратегії розвитку Axie Infinity спостерігаються численні оновлення:

  1. Origin Release — Axie Infinity запустила нову версію гри, відому як «‎Origin», яка включає оновлену бойову систему, вдосконалену графіку та інтуїтивніші ігрові механіки. Це випуск мав на меті привернути нових гравців та покращити досвід для наявних шанувальників.
  2. Land Gameplay — оголошено про майбутнє запуск ігрового процесу на землях, який дозволить гравцям використовувати їхні ділянки у віртуальному світі для вирощування ресурсів, будівництва споруд та залучення інших гравців у взаємодію.
  3. Esports Tournaments — Axie Infinity значно збільшила свою присутність у сфері Esports, проводячи міжнародні турніри з великими грошовими призами, що сприяє залученню конкурентоспроможних гравців.
  4. Scholarships — розширення програми стипендій, яка дозволяє більшій кількості гравців без початкових інвестицій приєднуватися до гри, використовуючи Axies, надані іншими користувачами, що також сприяє зростанню та розвитку спільноти.
  5. Achievements and Quests — впровадження системи досягнень та квестів, які надають додаткові стимули для щоденної гри, включаючи нагороди, що покращують залученість гравців.
  6. Marketplace Enhancements — оновлення ринку NFT, що включає поліпшені функції пошуку та фільтрації, яке робить процес купівлі, продажу та обміну істот та предметів більш зручним.

Axie Infinity є одним з найбільш значущих прикладів того, як блокчейн-технології можуть перетворити традиційне розуміння відеоігор. Воно демонструє потенціал для заробітку та участі у глобальній економіці, де кожен гравець може отримувати реальні кошти, ігноруючи традиційні економічні бар'єри. Майбутнє Axie Infinity виглядає обнадійливим, з урахуванням неперервного росту та інновацій в сфері блокчейн-ігор.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: