Львівська область вперше посіла перше місце на Кубку України з шотокан карате-до

445105879_773027504954593_1073308933213945653_n
Фото/ Управління молоді та спорту Львівської ОДА

На вихідних 18-19 травня відбулися Всеукраїнський Кубок України серед дорослих та Кубок України серед ветеранів з шотокан карате-до СКІФ.

Про це повідомили в Управлінні молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації.

Там розповіли, що найсильніших визначали понад 330 учасників з 12 областей України.

За результатами змагань вперше в історії Львівська область здобула перемогу в загальному командному заліку.

Отож, до результатів долучились такі клуби:

• «GEPARD» (Матяш О., Петрук В. та Музика В.).
  • «Сокіл» (Горбань А.).
  • «СКІФ-ДОБРОТВІР» (Федина І.).
  • «Uragan» (Махніцький В.)
  • «Кенсей» (Богач М.).
  • Клуби «ФБЄ» (Бузенюк С., Пермякова М. та Слободянюк В.).

Раніше ми розповідали, що спортсмени Львівщини здобули дев’ять медалей на чемпіонаті України зі змішаних єдиноборств.