Ватерполісти зі Львівщини вибороли чотири «золота» чемпіонату України серед юніорів

ватерполо
Ватерполісти Львівщини – переможці та призери чемпіонатів України серед юніорів та юніорок/Управління молоді та спорту ЛОВА

Команда Львівського фахового коледжу спорту стала чемпіоном України з ватерполу серед юніорів 2007 року народження і молодших.

Про це повідомили в управлінні молоді та спорту військової адміністрації регіону.

На змаганнях підопічні Юрія Сидоровича та Євгена Наумчика зіграли чотири матчі з суперниками з Києва, Харківської, Закарпатської та Дніпропетровської областей. В усіх поєдинках ватерполісти перемогли.

Гравчині команди «Амазонки-КДЮСШ ім. Ю. Кутенка» посіли друге місце чемпіонату України з водного поло серед юніорок 2005 р. н. і молодших. Підопічні Євгена Скиби та Ксенії Шенгельської змагалися зі збірними Києва та Донецької області. Киянкам наші дівчата поступилися у двох турах, а донеччанок двічі обіграли.

До слова,

24-26 травня у Львові відбудеться фінальний тур відкритого чемпіонату України з водного поло серед чоловіків.

Нагадуємо, львівська команда з флорболу вчетверте виграла чемпіонат України.