У Львові відновить роботу автобус, який курсуватиме до лікарні

Страйк Автобусів у Львові
Фото зі страйку автобусів у серпні 2016 року/архів ІА Дивись.info, ілюстративне

Відзавтра у Львові відновлює роботу автобусний маршрут №12, який курсує зі сполученням мікрорайон Рясне-2 — Автостанція №2.

Про це повідомили у міському управлінні транспорту.

У Львові запрацює автобус №12

У робочі дні на лінії курсуватиме 6 транспортних засобів з інтервалом 15 хвилин, та 5 – у вихідні з інтервалом 20 хвилини. Наразі перше відправлення з обох кінцевих зупинок у робочі дні буде о 6:30. А останні рейси - о 21:40. У вихідні дні перший рейс з вул. Величковського буде о 6.50, а останній – о 21.10. А з вул. Липинського – о 7.30 та о 21.20 відповідно.

Схема руху, за якою курсуватимуть автобуси №12:

  • вул. І. Величковського – вул. Т. Шевченка – вул. о. Омеляна Ковча – вул. Винниця – вул. Тунельна – вул. Варшавська – вул. Замарстинівська – вул. Гетьмана І. Мазепи – вул. І. Миколайчука – вул. В. Липинського -  (автовокзал «Північний») – вул. І. Миколайчука – вул. Гетьмана І. Мазепи – вул. Замарстинівська – вул. Варшавська – вул. Тунельна – вул. Винниця – вул. о. Омеляна Ковча – вул. Т. Шевченка – вул. І. Величковського.

Маршрут не працював тривалий час через те, що раніше перевізники не зголошувалися його обслуговувати. За результатами конкурсу, перевізником став ТОВ «Епітранс». Ця компанія працює у Києві, Білій Церкві, Чернігові, Чернівцях, Луцьку та у Львівській області.

Який ще громадський транспорт відновить роботу у Львові

У Львові невдовзі відновлять роботу кілька автобусних маршрутів. Ідеться про №30 (вул. Шевченка (Рясне 1) - вул. Віденська (Новий Львів), №48 (вул. Любінська – Галицьке перехрестя) та №57 (вул. Польова – вул. Максимовича (онкоцентр), які в останні роки теж не курсують. Детальніше — за цим покликанням.

Нещодавно у Львові відновили курсування автобусного маршруту №45.

Громадський транспорт у Львові — до котрої години курсує

Автобусні маршрути у Львові мають останні рейси у межах 21:00-21:30 години. Це нам повідомили у міському управлінні транспорту. Щодо електротранспорту, то останні відправлення трамваї та тролебуси мають після 22:00 години.

Е-квиток у Львові

11 грудня торік у Львові на всіх міських маршрутах запрацювала безготівкова оплата проїзду. Відтоді в автобусах, трамваях та тролейбусах діють єдині тарифи, а пасажири мають можливість розрахуватися транспортною карткою ЛеоКарт, банківською картою чи пристроєм з NFC. Також залишається можливість оплати готівкою у водія, однак, цей спосіб оплати є найдорожчим.

Пільговики, за винятком учасників бойових дій, та учні можуть здійснювати безкоштовні поїздки на підставі відповідних ЛеоКарт. Студенти можуть їздити у всіх видах транспорту за пів ціни, якщо вони мають студентські ЛеоКарт. Також на всіх маршрутах розпочав працювати контроль. Штраф за неоплачений/незавалідований проїзд складає 300 грн.

Вартість проїзду у громадському транспорті Львова:

  • з ЛеоКарт — 13 гривень за поїздку;
  • готівкою — 20 гривень за поїздку;
  • банківською картою чи пристроєм з NFC — 15 гривень за поїздку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: