Copilot від Майкрософт – штучний інтелект, який допомагає користувачам

Screenshot_6

Усе частіше в програмному забезпеченні використовуються можливості штучного інтелекту (ШІ). Активно впроваджується такий інструмент, як Copilot Microsoft

Що таке Copilot від компанії Майкрософт

Це комплекс інструментів, який керується ШІ. Його вже інтегровано в комплекс інструментів Microsoft 365, що прийшов на зміну Офісу.

Щоденно користувачі застосовують PowerPoint, Excel чи Word, проте вони навіть не здогадуються про можливості продуктів. Генеративний штучний інтелект дозволяє не витрачати час на такі моменти, як редагування помилок, оптимізацію файлів або навіть створення презентації з нуля.

Copilot вчиться розуміти дії користувача та пропонує найкращі варіанти залежно від минулого досвіду. В результаті такої допомоги від ШІ користувач має змогу економити значну кількість часу особливо при виконанні рутинних задач, які повторюються регулярно.

Досвід використання показує, що зекономити можна від 15 до 35% часу. Тобто в деяких випадках понад третину робочого дня витрачається на форматування документів чи інших рутинних задач.

Не просто допомога в рутинних операціях

Звісно, на вищевказаних процесах можливості Copilot не обмежуються. Генеративний штучний інтелект (GenAI) вже може досить багато, наприклад, писати текст, створювати аудіоряд чи навіть відео.

Користувач отримує чернетку, яку може застосувати, як базовий матеріал. Діалоговий інтерфейс прискорює процес. Копайлоти широко застосовуються для:

  • аналітики;
  • бізнесу;
  • розробки;
  • продуктивності абощо.

Незалежно від виду діяльності швидкість роботи помітно зростає. Зростання швидкості – не єдина перевага. Варто виділити наступні плюси Copilot:

  • менше зусиль;
  • звільнення часу на креативні проєкти;
  • збільшення власних прибутків;
  • отримання переваги над конкурентами;
  • швидкість освоєння нових ринків та інші.

Детальніше про всі можливості та переваги набору інструментів та використання генеративного штучного інтелекту розкажуть спеціалісти компанії SoftwareOne.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: