Львівська область — у лідерах серед областей за кількістю військовозобов'язаних, які оновили дані у ЦНАП

ілюстративне фото/gov.ua

Львівська область у лідерах серед областей за кількістю військовозобов'язаних, які оновили свої облікові дані у ЦНАП. За тиждень роботи сервісу у ЦНАПах області послугою скористалися 5 715 людей.

Про це повідомляє Львівська ОВА.

З 18 травня до 16 липня 2024 року всі військовозобов’язані чоловіки та жінки повинні оновити свої військово-облікові дані, вибираючи зручний та швидкий спосіб уточнення. Для розвантаження територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки і спрощення процесу, Міністерство цифрової трансформації України розробили електронний функціонал для ЦНАПів. 

Українці найчастіше оновлювали облікові дані в ЦНАПах таких областей: Одеська, Львівська, Київська, Дніпропетровська, Рівненська.

«Ще до 18 травня Мінцифра провела навчання для адміністраторів ЦНАП з питань уточнення персональних даних призовників, військовозобов’язаних та резервістів. Львівська облдержадміністрація доклала багато зусиль, щоб зробити процес оновлення даних максимально зручним та доступним. Тому ми активно співпрацювали з міністерством та територіальними громадами, щоби якомога більше адміністраторів отримали доступ до надання цієї послуги. Станом на сьогодні, на Львівщині є 221 місце надання, де 580 адміністраторів ЦНАП допоможуть швидко, зручно та надійно виконати вам свій громадянський обов’язок з оновлення даних», – зазначив начальник управління з питань цифрового розвитку Львівської ОВА Максим Столярчук.

Нагадаємо, що оновити облікові дані можна в будь-якому ЦНАПі України. Для цього потрібно мати із собою:

  • паспорт громадянина України, 
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків,
  • мобільний телефон.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: