Конкурс на посаду директора Львівського палацу мистецтв: що відомо

У Львівському палаці мистецтв шукають нового директора. Посаду виконувача обов'язків наразі обіймає Левко Ванькович, а його попередник — Юрій Візняк — подав заяву на звільнення у зв’язку із завершенням контракту.
Конкурс стартував 8 травня: є перелік вимог до кандидатів
Управління майном спільної власності Львівської обласної ради оголосило конкурс на заміщення посади директора комунального закладу культури Львівської обласної ради Культурно-мистецький центр «Львівський палац мистецтв». Документи приймають з 9 травня упродовж 30 календарних днів в робочі дні тижня з 9:00 до 18:00, у п’ятницю з 9:00 до 16:45.
Згідно з умовами конкурсу та кваліфікаційними вимогами до кандидатів, майбутній директор повинен:
- здобути повну вищу освіту (магістр, спеціаліст);
- отримати стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;
- бути наділеним діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем задля виконання посадових обов’язків директора закладу культури;
- вільно спілкуватися державною мовою.
Порядок проведення конкурсу
Зазначено, що після закінчення строку подання заявок для участі в конкурсі, подані кандидатами документи мають бути оприлюднені. Загалом конкурсний добір має відбуватися публічно, а матеріали засідань конкурсної комісії будуть доступними на офіційному веб-сайті управління майном спільної власності Львівської обласної ради.
На другому засіданні конкурсна комісія проведе співбесіду з кандидатами, під час якої заслухає публічні презентації проєктів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.
А згодом члени комісії ухвалять рішення про визначення переможця конкурсу шляхом голосування та оприлюднять його на офіційному веб-сайті управління та в інший спосіб.

Обов'язки директора виконує Левко Ванькович
Нового виконувача обов’язків директора Львівського палацу мистецтв предствили ще 9 лютого. Ним став Левко Ванькович.
Під час представлення Левко Ванькович сказав, що планує розпочати діяльність із розробки стратегії розвитку на кілька років. У Палаці проводитимуть більше мистецьких заходів, а також розроблять концепцію підтримки «ветеранського мистецтва».
Левко Ванькович закінчив Львівську політехніку за спеціальністю менеджера-економіста. Працював у Зимноводівській громаді, де налагоджував співпрацю з містами Німеччини й Польщі. З початку повномасштабного вторгнення був волонтером Гуманітарного штабу у Львівському палаці мистецтв. Водночас він є членом Політичної Партії «ГОЛОС».

Цей кандидат викликав безліч дискусій у львівському політичному середовищі. Детальніше ІА Дивись.info розповість згодом.
Попередній директор подав заяву на звільнення
Попередній генеральний директор Юрій Візняк подав заяву на звільнення у зв’язку із завершенням контракту, повідомили на Facebook-сторінці Львівського палацу мистецтв 30 січня. Він очолював Львівський палац мистецтв майже п’ять років поспіль. На цю посаду його призначили у березні 2019 року після перемоги на відкритому конкурсі.
Про Львівський палац мистецтв
Львівський палац мистецтв — виставковий комплекс. Розпочав роботу 1996 року. У чотириповерховій будівлі міститься 12 експозиційних залів. Перед палацом улаштована площа для акцій просто неба. Конференц-зал на 200 місць обладнаний сценою і пристосований для проведення концертів, конференцій, показу моделей. Є також понад 50 службових приміщень, гардероб, ресторан, кав'ярня. Будівлю споруджено за проєктом Василя Каменщика, розробленим 1987 року на замовлення Львівського міськвиконкому.