Конкурс на посаду директора Львівського палацу мистецтв: що відомо

Львівськbq палац мистецтв
ілюстративне фото/Львівськbq палац мистецтв/inlviv.in.ua

У Львівському палаці мистецтв шукають нового директора. Посаду виконувача обов'язків наразі обіймає Левко Ванькович, а його попередник — Юрій Візняк — подав заяву на звільнення у зв’язку із завершенням контракту.

Конкурс стартував 8 травня: є перелік вимог до кандидатів

Управління майном спільної власності Львівської обласної ради оголосило конкурс на заміщення посади директора комунального закладу культури Львівської обласної ради Культурно-мистецький центр «Львівський палац мистецтв». Документи приймають з 9 травня упродовж 30 календарних днів в робочі дні тижня з 9:00 до 18:00, у п’ятницю з 9:00 до 16:45.

Згідно з умовами конкурсу та кваліфікаційними вимогами до кандидатів, майбутній директор повинен:

  • здобути повну вищу освіту (магістр, спеціаліст);
  • отримати стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;
  • бути наділеним діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем задля виконання посадових обов’язків директора закладу культури;
  • вільно спілкуватися державною мовою.

Порядок проведення конкурсу

Зазначено, що після закінчення строку подання заявок для участі в конкурсі, подані кандидатами документи мають бути оприлюднені. Загалом конкурсний добір має відбуватися публічно, а матеріали засідань конкурсної комісії будуть доступними на офіційному веб-сайті управління майном спільної власності Львівської обласної ради.

На другому засіданні конкурсна комісія проведе співбесіду з кандидатами, під час якої заслухає публічні презентації проєктів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

А згодом члени комісії ухвалять рішення про визначення переможця конкурсу шляхом голосування та оприлюднять його на офіційному веб-сайті управління та в інший спосіб.

ілюстративне фото/gov.ua

Обов'язки директора виконує Левко Ванькович

Нового виконувача обов’язків директора Львівського палацу мистецтв предствили ще 9 лютого. Ним став Левко Ванькович.

Під час представлення Левко Ванькович сказав, що планує розпочати діяльність із розробки стратегії розвитку на кілька років. У Палаці проводитимуть більше мистецьких заходів, а також розроблять концепцію підтримки «ветеранського мистецтва».

Левко Ванькович закінчив Львівську політехніку за спеціальністю менеджера-економіста. Працював у Зимноводівській громаді, де налагоджував співпрацю з містами Німеччини й Польщі. З початку повномасштабного вторгнення був волонтером Гуманітарного штабу у Львівському палаці мистецтв. Водночас він є членом Політичної Партії «ГОЛОС».

представлення нового виконувача обов’язків директора Львівського палацу мистецтв/ 9 лютого 2024 року/ЛОР

Цей кандидат викликав безліч дискусій у львівському політичному середовищі. Детальніше ІА Дивись.info розповість згодом.

Попередній директор подав заяву на звільнення

Попередній генеральний директор Юрій Візняк подав заяву на звільнення у зв’язку із завершенням контракту, повідомили на Facebook-сторінці Львівського палацу мистецтв 30 січня. Він очолював Львівський палац мистецтв майже п’ять років поспіль. На цю посаду його призначили у березні 2019 року після перемоги на відкритому конкурсі.

Про Львівський палац мистецтв

Львівський палац мистецтв — виставковий комплекс. Розпочав роботу 1996 року. У чотириповерховій будівлі міститься 12 експозиційних залів. Перед палацом улаштована площа для акцій просто неба. Конференц-зал на 200 місць обладнаний сценою і пристосований для проведення концертів, конференцій, показу моделей. Є також понад 50 службових приміщень, гардероб, ресторан, кав'ярня. Будівлю споруджено за проєктом Василя Каменщика, розробленим 1987 року на замовлення Львівського міськвиконкому. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: