У центрі Львова змінили схему руху на перехресті

фото: Управління безпеки та вуличної інфраструктури

У Львові на перехресті вулиці Гнатюка та проспекту Свободи змінили організацію руху. Там нанесли дорожню розмітку та перенесли знак.

Про це повідомляє Управління безпеки та вуличної інфраструктури Львівської міської ради.

«Раніше водіями було доволі складно рухатися у напрямку Львівської опери, адже на перехресті можливий рух ліворуч або прямо лише з лівої смуги, тож водіям доводилося перелаштовуватися з правої смуги у ліву, і це часто відбувалося на пішохідному переході чи вже на початку смуги руху маршрутних транспортних засобів», — розповів начальника управління безпеки департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Максим Смілевський.

фото: Управління безпеки та вуличної інфраструктури

А тепер поруч з пам’ятником Тарасові Шевченку нанесли дорожню розмітку яка позначає напрямок смуг руху в межах перехрестя та розмітку, яка вказує дозволені напрямки руху у смугах на перехресті.

На цій ділянці дороги також перенесли дорожній знак “Смуга руху для маршрутних транспортних засобів” декілька метрів далі у напрямку Львівської опери.

«Ця розмітка покращить візуалізацію перехрестя вулиць Гнатюка — проспекту Свободи та сприятиме безпечному та швидкому його перетину. Такі зміни зменшать кількість дорожньо-транспортних пригод та покращать загальну якість руху у цьому міському середовищі», - додав посадовець.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: