Росіяни атакували енергооб’єкти у п'ятьох областях - міністр енергетики

Безымянный

Росія здійснила чергову масовану ракетну атаку по об'єктах енергетичної інфраструктури в кількох регіонах України.

Про це розповів міністр енергетики Герман Галущенко у Facebook.

Під удари ворожих ракет потрапили енергетичні об'єкти у Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій, Кіровоградській та Івано-Франківській областях.

Наразі тривають роботи з оцінки нанесених пошкоджень і ліквідації наслідків ворожих обстрілів.

Як відомо, у Росії в ніч на суботу злетіло шість стратегічних бомбардувальників Ту-95МС. Близько 3.00 вони здійснили пускові маневри. О 4.29 ракети долетіли на крайній захід країни - до Закарпаття. Повітряна тривога тривала до 5.30.

За інформацією оперативного командування Польщі у X, у ніч на суботу у Польщі підняли в небо авіацію через ракетну атаку на Україну.

"Попереджаємо, польська авіація та авіація союзників активована, це може призвести до підвищення рівня шуму, особливо в південно-східній частині країни" - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Чи зможе Україна використовувати F-16 по території Росії: що відомо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: