Чи зможуть школярі у Львові користуватись пільговим е-квитком під час канікул

школярі
Школяр у львівській школі/ілюстративне фото (архів ІА Дивись.info)

Львівські школярі мають змогу користуватись громадським транспортом на підставі учнівських ЛеоКарт цілий рік.

Про це повідомили у комунальному підприємстві «Львівавтодор».

А втім, там уточнили, що учні, які нинішнього року закінчили четверта та дев'яті класи, мають оновити дані профілю персоналізованих карток.

Як школярам у Львові оновити дані в ЛеоКарт

Для цього потрібно надати актуальний учнівський квиток чи довідку з місця навчання. Це можна зробити онлайн через Портал мешканця або ж записатися на прийом в один з пунктів за номером телефону гарячої лінії: 0800 303 007, пояснили у підприємстві.

Термін дії ЛеоКарт школярі можуть перевірити через валідатор у салоні громадського транспорту.

Алгоритм:

  • натиснути «Інформація про квиток» і прикласти транспортну картку до зчитувача.
  • важливо звернути увагу саме на інформацію про «профіль клієнта».

Після школи студенти можуть користуватись тією самою ЛеоКарт

Після вступу до вишу, коледжу/професійно-технічного училища учнівську ЛеоКарт можна трансформувати у студентську та використовувати для поїздок із знижкою 50%.

«Якщо маєте учнівську ЛеоКарт і плануєте вступати у вищий навчальний заклад, коледж чи професійно-технічне училище – вам не потрібно виготовляти ще одну транспортну картку. Коли отримаєте статус студента, необхідно буде змінити дані профілю наявної транспортної ЛеоКарт на основі студентського квитка чи довідки з навчального закладу», — кажуть у «Львівавтодор».

Якщо учень-випускник не продовжив навчання та не отримав статус студента, то учнівську ЛеоКарт надалі можна використовувати як загальну картку – поповнювати баланс та оплачувати поїздки за повною вартістю (13 грн) у громадському транспорті Львівської громади. 

Е-квиток у Львові

11 грудня торік у Львові на всіх міських маршрутах запрацювала безготівкова оплата проїзду. Відтоді в автобусах, трамваях та тролейбусах діють єдині тарифи, а пасажири мають можливість розрахуватися транспортною карткою ЛеоКарт, банківською картою чи пристроєм з NFC. Також залишається можливість оплати готівкою у водія, однак, цей спосіб оплати є найдорожчим.

Пільговики, за винятком учасників бойових дій, та учні можуть здійснювати безкоштовні поїздки на підставі відповідних ЛеоКарт. Студенти можуть їздити у всіх видах транспорту за пів ціни, якщо вони мають студентські ЛеоКарт. Також на всіх маршрутах розпочав працювати контроль. Штраф за неоплачений/незавалідований проїзд складає 300 грн.

Вартість проїзду у громадському транспорті Львова:

  • з ЛеоКарт — 13 гривень за поїздку;
  • готівкою — 20 гривень за поїздку;
  • банківською картою чи пристроєм з NFC — 15 гривень за поїздку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: