У Львові медики виходили немовля з рідкісним вірусом

447681873_959633006164623_4095950877840472667_n
Фото/ Центр дитячої медицини. Лікарня "Охматдит"

Команда реанімації новонароджених та постінтенсивного відділення «Охматдиту» виходили новонародженого з рідкісним вірусом, який вражає головний мозок.

Про це повідомили в лікарні «Охматдит».

Там розповіли, що Олена народила свою сьому дитину на 39 тижні вагітності у районному пологовому Жидачева, що на Львівщині.

Після народження медики виявили у немовля неонатальну жовтяницю та розпочали лікування. На 6 добу після народження дитину виписали із пологового. Проте хвороба не проходила. Показник білірубіну становив 280, а це є дуже великий рівень для дитини.

Таким чином, немовля на 11 день життя доправили до «Охматдиту».

«Ми зробили усі необхідні аналізи та обстеження. У хлопчика був високий показник прямого білірубіну. А це означає, що це не звичайна жовтяниця, а специфічна. Також виявили, що у дитини рідкісний вірус, який вражає головний мозок та нервовий розвиток дитини. При невчасному лікуванні такі випадки завершуються летальністю. Результат у таких випадках дає застосовування специфічних, противірусних препаратів», - наголосила лікар-неонатолог Мирослава Кушнір.

Після лікування стан дитини стабілізувався. Тепер протягом півроку вона буде під постійним контролем та спостереженням лікарів. Адже в такому випадку ще до шести місяців має відбуватися додаткове лікування.


Раніше ми розповідали, що львівські хірурги видалили пухлину головного мозку, що могла призвести до раптової смерті пацієнтки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: