У львівській дитячій лікарні виходили немовля вагою 600 грам

Перше медичне об'єднання Львова

Команда неонатологів Дитячої Лікарні Святого Миколая Першого медоб’єднання Львова виходила дівчинку, яка народилася на 24-му тижні вагітності вагою лише 600 грам. Для цього знадобилося сім місяців.

Про це повідомляє Перше медичне об'єднання Львова.

Матері дівчинки, 32-річній Андріані Данчівській, довелося терміново робити кесарів розтин через відшарування плаценти та загрозу життю дитини. Новонароджена Софійка була дуже незрілою, з недорозвиненими легенями.

«Перші тижні життя Софійки були справді боротьбою, адже дівчинка мала незрілі легені і вже в першу добу життя потребувала трьох доз сурфактанту — спеціального препарату, який вводять в легені таких діток, щоб допомогти дихати», — йдеться у повідомленні.

Дитина потребувала апарату штучної вентиляції легень, спеціальних препаратів для дихання, боролася з пневмонією та іншими ускладненнями. Протягом 7 місяців лікарі боролися за життя крихітної дівчинки в реанімації. Згодом Софійку змогли перевести у звичайне відділення.

Після тривалого лікування Софійка набрала вагу до 4,3 кг і її виписали додому. Попереду в дівчинки ще реабілітація. До слова, Софійка третя дитина в родині Данчівських, яка мешкає неподалік Львова. Попередні дві вагітності у її мами Андріани протікали без ускладнень.

Нагадаємо, у квітні цього року із Львівського обласного перинатального центру виписали дівчинку, яку виходжували майже чотири місяці. Дитина народилася в екстремально малою вагою 600 грамів на 26 тижні вагітності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: