Вчителі інформатики на Львівщині можуть виграти у конкурсі комп'ютери для шкіл

photo_2024-06-17_15-18-59

17 червня у Львові вчителям презентували благодійний освітній проєкт «Leave no one behind partnership». Освітяни мають можливість підвищити кваліфікацію з ІТ в Українському католицькому університеті. А після закінчення навчання учасники отримають цінні подарунки: комп’ютерне обладнання для кабінетів інформатики у школах.

Про це ІА Дивись.info розповіли організатори проєкту.

Проєкт об’єднає вчителів із Львівської, Івано-Франківської, Полтавської областей. Впродовж року вони вивчатимуть основи програмування, робототехніки та STEM. Сучасні ноутбуки, проєктори з екранами та набори конструкторів освітяни передадуть у свої школи.

За словами координаторки проєкту, депутатки Львівської міської ради Уляни Пак, для вчителів це унікальна нагода зробити школу сучасною. Важливо, щоб школярі та їхні батьки також мотивували вчителів інформатики взяти участь у конкурсі.

«Участь для освітян безоплатна, цінні навички, неймовірні подарунки – ось три причини, чому варто податися на конкурс. Але поспішайте, відбір триває до 1 липня. За період навчання вчителі дізнаються про нові методики викладання інформатики. А після проєкту зможуть практикувати навички разом із своїми учнями за новими комп’ютерами у школах», — наголосила Уляна Пак.

Відбір заявок на участь у проєкті «Leave no one behind partnership» стартував і триватиме до 1 липня цього року. Вчителю інформатики слід заповнити реєстраційну форму та пройти конкурсний відбір.

Зустріч з освітянами завершилася фаховою дискусією на тему: «Code & Create: освіта на часі».

Перший проректор Українського католицького університету, доктор філософії з математичного аналізу Ярослав Притула пояснив, що до занять із вчителями залучатимуть ще й студентів УКУ. Оскільки вони нещодавно закінчили школу, пам’ятають шкільну освіту. Ідеї студентів допоможуть змінити підхід до викладання інформатики та стимулювати вчителів до більшого залучення учнів в освітній процес.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: