Львівські спортсмени стали призерами чемпіонату України з плавання на відкритій воді

448554309_787910360132974_5541961431640942342_n
Фото/ Управління молоді та спорту Львівської ОДА

З 14 по 17 червня в Івано-Франківську відбувся чемпіонат України з плавання на відкритій воді. Зокрема, спортсмени Львівщини вибороли там нагороди.

Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації.

Там розповіли, що на чемпіонаті змагалися 75 учасників на трьох дистанціях: 5 км, 7,5 км, 10 км.

Результати спортсменів із Львівщини

Львівську область на чемпіонаті представляли шестеро спортсменів: Софія Лесняк, Олександра Тодорова, Олександр Лукавецький, Олег Рибак, Мар'яна Сокіл та Дмитро Бондар.

Таким чином, львів'янка Софія Лесняк стала чемпіонкою на двох дистанціях, здобувши три золоті медалі Юна плавчиня пропливла дистанцію 7,5 км - юніорки 2007-2008 р.р.н. за 1:33.31,8 та дистанцію 5 км за 1:00.10,5. На дистанції 5 км Софія стала першою не лише у своїй віковій групі (юніорки 2005-2010 р.н.), але й на дистанції 5 км - жінки. Тренер - Сергій Стецькович, басейн КВВС Аквапарк «ПЛЯЖ»

Олександр Лукавецький став бронзовим призером змагань, пропливши дистанцію 5 км за 0:58.41,9. Тренер - Сергій Стецькович, басейн КВВС Аквапарк «Пляж».

Олександра Тодорова виборола бронзову медаль на дистанції 7,5 км з результатом 1:41.28,0. Також на цій дистанції Олександра виконала норматив кандидатки в майстри спорту України. Дистанцію 5 км вона пропливла за 1:07.58,2.

Тренери - Андрій Шиманський та Андрій Копетчак, школа КДЮСШ імені Дмитра Сидорука, басейн КВВС Аквапарк «Пляж».

За інформацією управління, з 12 по 14 липня Софія та Олександр представлятимуть Україну на чемпіонаті Європи на відкритій воді серед юніорів. Змагання відбудуться у Відні (Австрія).

Раніше ми розповідали, що спортсмен з Львівщини став переможцем чемпіонату Європи з веслування.