На Львівщині покращуватимуть доступність

Ілюстративне фото/PSI.ORG.UA

Громадська організація «Доступно.UA» спільно з Львівською обласною радою розпочали співпрацю по покращенню доступності в регіоні.

Про це ІА Дивись.info повідомила Громадська організація «Доступно.UA».

Команда «Доступно.UA» 10 червня зустрілася з міським головою Новояворівська. Разом з соціальним центром «Регіна», депутатами та представниками Новояворівської міської ради обговорили створення й удосконалення місцевої стратегії впровадження безбар’єрності. 

Також були озвучені практичні кроки щодо формування безбар’єрного простору у м. Новояворівськ, а згодом і в усій громаді.

Наступним кроком буде вивчення «Доступно.UA» усіх напрацювань громади по безбар’єрності, ознайомлення з результатами раніше проведених ГО «Регіна» аудитів. Після цього команда «Доступно.UA» завітає для проведення власної перевірки та розробки рекомендацій.

В цей же день «Доступно.UA» встигли побувати і в Жовківський міській раді. Там команда зустрілася з головним архітектором Жовкви та керівниками громади, щоб разом обговорити поточні проблеми, виклики, а також бачення і кроки ефективної співпраці.

Що передувало

У вівторок, 11 червня, «Доступно.UA» відвідали львівський форум «Шлях гідності: Боротьба за права людини» де зі щорічною доповіддю виступив Уповноважений ВРУ з прав людини у Львівській області Дмитро Лубінець. Також під час форуму відбулася дискусія «Доступність як фундаментальна умова для розвитку інтегрованого суспільства», модераторкою якої стала заступниця керівника «Доступно.UA» Наталія Пархитько.

В рамках цієї ознайомчої поїздки «Доступно.UA» також провели тренінг з безбар’єрності для апарату Львівської обласної ради  Працівники апарату обласної ради, співробітники різних департаментів та комунальних закладів області вчилися коректно взаємодіяти та спілкуватися з людьми з інвалідністю, а також надавати інформаційну допомогу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: