Сезонна робота на Львівщині: які є вакансії

жінка показує рукавиці після роботи
Ілюстративне фото/архів ІА Дивись.info

Влітку у Львівській області є низка вакансій. Найбільшу потребу у працівниках має «Львівський холодокомбінат».

Про це ІА Дивись.info повідомили в обласній службі зайнятості.

На Львівщині є понад 12 тисяч вакансій

«Станом на сьогодні Львівська обласна служба зайнятості шукає претендентів для укомплектування майже 12,5 тис. вакансій, серед яких є пропозиції роботи як на постійній основі, так і сезонного характеру», — розповіли нам у відомстві.

Сезонна робота на Львівщині

Традиційно на літній період збільшується потреба у працівниках у ПрАТ «Львівський холодокомбінат», який шукає виробників морозива, вантажників, операторів автомата для виробництва напівфабрикатів.

«Здебільшого пропозиції сезонних робіт представлені у таких територіальних громадах як Львівська, Золочівська, Стрийська та Червоноградська», — кажуть у службі зайнятості.

Натомість приватний підприємець пропонує тимчасову зайнятість продавцям морозива. «ПІВДЕНЬБУДІНДУСТРІЯ» готове працевлаштувати операторів фарбувально-сушильної лінії та агрегата, а також працівників для виконання підсобних робіт.

У літній період найбільшу потребу у сезонних працівниках мають підприємства галузі сільського господарства. Для прикладу, у ТзОВ «ЕКОГАЛИЧПРОДУКТ» є вакансія землероба, у ТОВ «АГРАРНА ПЕРСПЕКТИВА» – апаратника оброблення зерна та електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування.

Для перевезення зерна під час жнив шукають водіїв автотранспортних засобів. У сфері гостинності також є потреба у сезонних працівниках: ДП «Плай» запрошує на роботу адміністраторів, покоївок, прибиральників службових приміщень, ТОВ «СІРКА РЕЗОРТ» пропонує працевлаштування кухарям, барменам та офіціантам.

Нагадуємо, станом на початок червня нинішнього року у Львівській області налічувалось 5,7 тисяч вакансій, на які претендували понад тисяча безробітних.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: