Як відбувається сертифікація органічних виробників та чому львівські підприємці є лідерами

екологічна продукція
ілюстративне фото/Shutterstock

В Україні культура екологічного виробництва тільки починає розвиватися. І будь-яке підприємство, за умови дотримання низки вимог, може отримати відповідний сертифікат. Львівщина стабільно входить в топ регіонів по кількості сертифікованих органічних виробників.

Про це ІА Дивись.info розповів Василь Шукалович. Він працює в єдиному органі сертифікації в Україні з міжнародною акредитацією «Органік Стандарт».

Органічна продукція, екопродукція, біопродукція — що це таке

Органічна продукція, екологічна продукція, біопродукція — її називають по-різному, пояснив фахівець. Найважливішим спільним у ній є те, що її виготовлення повинно відповідати чітко визначеним стандартам та правилам органічного виробництва:

«Більшість розвинутих країн світу мають свої правила та стандарти виробництва органічної продукції. Відповідність цим правилам і дає продукції статус "еко", “біо”, “органік”. Таке законодавство має Європейський Союз, США та Україна. Ці правила в різних державах на 95% ідентичні один з одним».

Серед основних правил створення органічної продукції — заборона використання хімічно синтезованих речовин під час вирощування, обробки та зберігання продукту:

«Йдеться про добрива, меліоранти, хімічні засоби захисту тощо. Оператор повинен користуватися лише дозволеними в органічному виробництві засобами», — уточнив Василь.

Важливою умовою для отримання статусу екологічного виробника є також дбайливе ставлення до природи.

Як підприємство може отримати статус «еко»

Компанія, у якій працює Василь, контролює здійснення відповідності до законодавства виробництва на підприємствах. В тому числі, й за кордоном:

«Тобто ми акредитовані на перевірку виробника — сертифікуємо підприємства та контролюємо дотримання стандартів. У нашому фокусі знаходиться не лише Україна, але й Грузія, Азербайджан, Молдова, Казахстан, Вірменія, Киргизстан, Узбекистан, Таджикістан».

Відповідно до законодавства, виробників органічної продукції щорічно має перевіряти інспектор, який має відповідну кваліфікацію. Кількість перевірок, зауважив Василь, залежить конкретно від специфіки підприємства та процесів виготовлення продукту:

«Ми як орган сертифікації визначаємо, скільки нам робити інспекцій. Це залежить від ступеня ризику виробництва і самого оператора органічного ринку».

Процес сертифікації розділений на етапи:

  • Виробник відправляє заявку до контролюючого органу про бажання отримати статус.
  • Виробник підписує з контролюючим органом відповідний договір та оплачує послуги.
  • Екоінспектор відправляється на підприємство/ділянку вирощування продукції для здійснення перевірки.
  • Фахівець заповнює звіти і визначає відповідність виробництва до законодавства.
  • На базі висновків інспектора інший фахівець, оцінювач, виносить сертифікаційне рішення.

«Ми сертифікуємо не сам продукт, а процес виробництва. Це важливо розуміти», - додає він.

Чи може виробник втратити екологічний сертифікат

Інспектор не може забрати сертифікат просто так, розповів Василь. Однак є чинники, які цьому можуть посприяти. Насамперед — недотримання законодавства у сфері виробництва та обігу органічної продукції:

«Є групи невідповідностей або порушень, які умовно можна поділити на три категорії: суворі порушення, менш суворі порушення і незначні порушення».

Якщо інспектор фіксує суворі порушення, то спершу відбувається призупинення сертифікату. А вже тоді, впродовж наступних 30-ти днів, виробник має право на апеляцію. Якщо за цей період він не надасть доказів про відсутність порушень, то сертифікат перестає бути дійсним.

Однак, уточнив експерт, якщо на підприємстві зафіксують менш суворі порушення і незначні порушення, то є час на їхнє усунення. У разі ж систематичного ігнорування та не виправлення таких порушень, виробник також може втратити сертифікат.

Кількість виробників екологічної продукції в Україні та на Львівщині

Міжнародні організації проводять щорічні дослідження щодо збільшення чи зменшення кількості екологічних виробників у різних регіонах. В Україні таких підприємств налічується менше 1% від загальної кількості:

«Але важливо розуміти, що ця галузь в Україні розвивається. До прикладу, в Європі "зелені рухи" почали змінювати підходи до виготовлення продукції ще в 70-х. Але до повноцінного ринку вони прийшли лише на початку 2000-х. Ми йдемо таким же шляхом».

Львівщину інспектор виділяє як лідерку серед виробників органічної продукції в Україні. Тут працюють майже 30 екологічних підприємств. Таку позицію область посіла завдяки географічній близькості до європейських країн та фінансуванню від держави.

«Звичайно, на ситуацію впливає близьке розташування Львівщини до країн ЄС. Крім того, буду відверто говорити, місцева влада підтримує тут екологічних виробників. Тобто усі ці підприємства існують або за участі влади, або за її сприяння — виділення бюджетних коштів чи створення програм розвитку», — поділився експерт.

Найбільше органічних виробників — серед фермерів-ягідників

Поширення екологічних підприємств, в першу чергу, пов'язане з розвитком ринку. До прикладу, на початку 2000-х інтенсивно розвивалася сертифікація проектів, які вирощують польові культури — пшеницю, овес, ріпак, кукурудзу тощо. Згодом побільшало екологічних виробників у сфері тваринництва та продукції переробки, себто продуктів харчування.

Станом на сьогодні, за спостереженнями Василя, відбувається бум серед виробників ягідної продукції:

«Це дрібні невеликі фермери, які вирощують ягоду на невеликих площах — по 4, 5 гектарів або й менше».

ілюстративне фото/органічний сад на Львівщині/Валентина Ковтонюк для ІА Дивись.info

Раніше ІА Дивись.info розповідала, як на Львівщині вирощують лохину

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: