Завод на Львівщині почав виготовляти вагони-бункери для транспортування зерна

підприємство на Львівщмні/Львівська ОВА

Про це повідомляє Львівська ОВА.

Про завод

На Львівщині діє підприємство, яке займається виробництвом вантажних вагонів, ремонтом рухомого складу, виготовленням контейнер-цистерн, ємностей, металоконструкцій та прескомпакторів. Станом на сьогодні на заводі працюють приблизно 650 людей. 

Цьогоріч в межах проєкту USAID «Економічна підтримка України» замовили 300 вагонів, що становить 45% річного замовлення, які зараз виготовляють на підприємстві.

«Підприємство працює офіційно, сплачує податки в державний бюджет. За рік спеціалісти заводу на Львівщині розробили п’ять моделей зерновозів. Кожна деталь – українська. Серійне виробництво вже запустили. Підприємство підписало низку контрактів – як внутрішніх, так і закордонних. Під час повномасштабної війни, замовлення на вагони-зерновози в Україні становлять 75% від усього виробництва. Дякую Проєкту USAID за підтримку виробництва. Як бачимо, навіть попри війну, проблеми з логістикою, якщо мати велике бажання, то можна досягти великих результатів. Наші локальні підприємства виготовляють дійсно якісну продукцію європейського рівня, тому закликаю партнерів інвестувати в розвиток промисловості у нашому регіоні», – повідомив очільник ЛОВА Максим Козицький.

Загалом компанія випустила близько 5 тисяч зерновозів різних типів. Виробничі потужності дозволяють виготовляти від 1 до 3 вагонів нового зразка на день. Над їхнім виробництвом працюють токарі, зварювальники, фрезерувальники, розкрійники металу, фарбувальники та інші. 

Окрім зерновозів, перспективним напрямом залишається виготовлення цементовозів. Вони стануть у пригоді під час відновлення критичної інфраструктури та житлового фонду. Як зауважили на підприємстві, це допоможе сформувати нові замовлення для українських вагонобудівників.

Раніше вантажні вагони виготовляли «Азовсталь» та «Азовмаш»

Через зупинку виробництва металургійних компаній «Азовсталь» та «Азовмаш» в Україні зупинилось виробництво нових вантажних вагонів. З огляду на це підприємство розробило п’ять моделей вагонів, які продукують зі зварною хребтовою балкою. Один з них презентували очільнику області. Цей зразок – абсолютно нова модель.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: