Оформлення документів та заявки на гранти: у Львові запрацював офіс, де допомагатимуть підприємцям

У Львові запрацював офіс підтримки малого і мікробізнесу «Зроблено в Україні»
У Львові запрацював офіс підтримки малого і мікробізнесу «Зроблено в Україні»/Центр зайнятості

У Львові 20 червня запрацював регіональний офіс «Зроблено в Україні» для підтримки мікро- та малого бізнесу регіону. Тут підприємці зможуть отримати не тільки потрібну інформацію чи фахові консультації, а й дієву допомогу щодо оформлення документів, написання бізнес-планів, подання документів на гранти або інші програми підтримки бізнесових ініціатив.

Про це повідомила директорка Державного центру зайнятості Юлія Жовтяк, передає ІА Дивись.info.

Вона розповіла, що служба зайнятості реалізовує декілька проєктів і механізмів, спрямованих на розширення підприємницького руху.

Наприклад, за програмою «Власна справа» представники бізнесу і ті, хто хочуть ними стати, можуть отримати мікрогранти у розмірі від 50 до 250 тисяч гривень для придбання обладнання чи матеріалів.

Для ветеранів, ветеранок, їхніх дружин і чоловіків передбачені гранти, максимальна сума яких сягає мільйона гривень.

Також діє програма компенсації витрат за облаштування робочих місць для людей з інвалідністю, відшкодовуються кошти за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, видаються ваучери на навчання, у Центрах профтехосвіти організовуються курси для здобуття нових професій або підвищення рівня фахової компетенції персоналу, надається кваліфікована допомога з питань пошуку працівників або підготовки кадрів.

Офіс «Зроблено в Україні» для малого та мікробізнесу – частина національної платформи «Зроблено в Україні», ініційованої президентом Володимиром Зеленським.

До слова, офіс «Зроблено в Україні», що почав діяти на базі Львівської філії центру зайнятості за адресою: м. Львів, вул. Княгині Ольги, 122, – одинадцятий в Україні. Подібні майданчики запрацюють у всіх містах України.

Раніше ми розповідали, скільки підприємців Львівщини отримають кошти на розвиток бізнесу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: