У Львові біля залізничного вокзалу запрацював Центр туристичної інформації

RB6_7693
Фото Романа Балука для Львівської міської ради

У Львові на пл. Двірцевій відкрили Центр туристичної інформації. Він працюватиме щодня з 9:00 до 19:00 год без перерви.

Про це повідомили в пресцентрі Львівської міської ради.

Там розповіли, що в центрі надаватимуть інформацію та консультації як туристам, так і внутрішньо переміщеним людям.

«З початку повномасштабної війни для сфери туризму з’явилося чимало викликів і галузь неабияк переосмислила свою діяльність. Це, зокрема, відображається і  в роботі Центрів туристичної інформації. З початку повномасштабної війни ми почали працювати з наданням інформації для іноземних журналістів. Згодом наші послуги поширилися і на людей, які вимушено приїжджали до Львова та потребували якісної інформації в різних сферах. І ці послуги залишаються в Центрах. Так, окрім звичної інформації про те, як добратися до центральної частини міста чи про актуальні події у Львові, тут можна дізнатися, які послуги для військових є в нашому місті, де можна отримати ту чи іншу волонтерську допомогу, про центри підтримки та місця тимчасового розміщення для вимушено переміщених людей. Загалом -  різноманітну інформацію, що буде корисною для людей, які натрохи чи надовше приїхали до Львова», – зазначила Христина Лебедь.

Фото/ Романа Балука для Львівської міської ради

Крім того, у приміщенні Центру відкрили новий пункт ЛеоКарт, де можна оформити персоналізовану та придбати загальну транспортну картку. Зокрема, тут можна придбати і ЛеоКарт «для всіх» та їздити в громадському транспорті за найнижчим тарифом – 13 грн/поїздка. Також тут можна поповнити баланс транспортної картки. Пункт працює також з 9.00 до 19.00 сім днів на тиждень.

«Для учасників бойових дій, ветеранів ми зробили можливість без попереднього запису, за 10-15 хвилин отримати ЛеоКарт. Мати картку важливо, кожна поїздка має бути облікованою, адже ми йдемо до прозорої політики оплат в транспорті. Інші категорії пільговиків також можуть тут оформити ЛеоКарт. Пункт працює також з 9.00 до 19.00 сім днів на тиждень. Тож відтепер мешканці громади, які не встигають оформити картки в інших наших пунктах в робочі дні, можуть зробити це тут і у вихідний день. Для цього необхідно попередньо записатися за номером гарячої лінії 0800 303 007 на зручний час та прийти і оформити свою картку. Гості міста можуть робити це в порядку «живої черги». Наголошую: ветерани, учасники бойових дій можуть оформити ЛеоКарт в будь-який робочий час без черги», – розповів керівник комунального підприємства «Львівавтодор» Микола Власюк.

відео Андрія Андруха для Львівської міської ради 

Раніше ми розповідали, що благодійники профінансують створення інклюзивної вбиральні у центрі Львова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: