На Львівщині малина здешевшала майже на 50%

малина
Ілюстративне фото/Depositphotos.com.ua

На Львівщині старт продажу малини цього сезону розпочався раніше, ніж торік через сприятливу погоду. Ціни за рік також відчутно знизились.

Про це ІА Дивись.info повідомила керівниця відділу маркетингу оптового ринку сільськогосподарської продукції «Шувар», що у Львові, Тетяна Попович.

З її слів, якщо порівнювати з початком сезону 2023 року, вже теперішнього року вартість малини знизилась із 350 гривень за кілограм до 180 гривень за кілограм, що менше на 48,57%. Внутрішній ринок малини залишається стабільним, додала маркетологиня.

Окрім цього, каже вона, ситуація на ринку малини та черешні 2024 року відзначається  коливаннями цін та обсягів виробництва, але попит на українські ягоди залишається на досить високому рівні, незважаючи на економічні труднощі в країні.

«Ціни на черешню сьогодні практично зрівнялися із показником аналогічного періоду минулого сезону. Вони варіюються залежно від регіону та якості продукції. У середньому сьогодні на гуртовому ринку «Шувар» ціни черешні становлять близько 45-90 грн за кілограм. Завдяки ранньому початку сезону, перша черешня 2024 року коштувала  на 30% дешевше, ніж на початку сезону минулого року», — каже Тетяна Попович, зазначивши, що немає передумов для «стрибків» у ціні.

Раніше ми розповідали, скільки на Львівщині коштує вишня та чи здешевшають ягоди у період сезону консервацій.

Головне фото — Depositphotos.com.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: