На Львівщині відбудеться ХІ Міжнародний Фестиваль Бруно Шульца

Знімок екрана 2024-07-04 153905

У Дрогобичі, що на Львівщині, з 7 по 13 липня триватиме ХІ Міжнародний Фестиваль Бруно Шульца.

Про це повідомляє ЛОВА.

«Фестиваль має на меті вибудувати взаємно проникні події та мистецькі дійства: вірші в укриттях, виступи талановитих авторів та музикантів, вистави, перформенси, а також паралельне письмо BrunoFourever – у якому братимуть участь письменники, музиканти, митці театру й образотворчого мистецтва та інтелектуали з кількох країн Європи й світу», - йдеться на сайті.

Акцент фестивалю незмінний - це вірші в укриттях, їх читатимуть і коментуватимуть у сховищах Дрогобича. Поціновувачі матимуть змогу побачити Ришарда Криніцького, Юрія Андруховича, Юрка Прохаська, Павела Прухняка, кс. Альфреда Вєжбіцького, Юрія Винничука, Остапа Сливинського, Яцека Подсядло, Томаша Ружицького, Боґумілу Бердиховську, Олександра Бойченка, Григорія Семенчука, Адама Міхніка, Ґжеґожа Ґаудена, Олену Рибку, Катажину Кучинською-Кошани, Наталю Ткачик, Кшиштофа Чижевського, Влодка Кауфмана, Олександра Ірванця, Данила Ільницького та інших учасників.

Також запланований концерт українського та польського гуртів «Joryj Kłoc» й «Оркестр святого Миколая», акустична вистава Юрія Андруховича з гуртом «Карбідо», театральні проєкти з Мадриду, Познані, Варшави, Дрогобича, художні виставки та перформанси, поетичні читання, літературні зустрічі й презентації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: