Двоє учнів зі Львівщини набрали максимальні бали на НМТ

львівські школярі під час уроку
Ілюстративне фото/ архів ІА Дивись.info

Під час основної сесії національного мультипредметного тесту (НМТ) двоє одинадцятикласників, що навчаються у школах Дрогобича та Львова, набрали максимальних 800 балів.

Про це повідомив директор департаменту освіти і науки Львівської обласної військової адміністрації Олег Паска.

НМТ на Львівщині — перші результати

Зі слів посадовця, дев'ятеро випускників склали тестування на 600 балів. Ще 65 абітурієнтів — на 400 балів.

Окрім цього, Паска поділився статистикою, згідно з якої, Львівщина є лідером за кількістю 200-бальників з іноземної мови.

Серед закладів освіти лідирує Львівський фізико-математичний ліцей, 56 випускників якого отримали 200 балів, з них один 800-бальник.

Двоє учнів зі Львівщини набрали максимальні бали на НМТ - 2
Ілюстративне фото/Сanva

Як проходило НМТ на Львівщині

Нинішнього року для участі у НМТ зареєструвались 23687 учасників, працювало 70 тимчасових екзаменаційних центрів та було залучено понад 700 працівників для організації тестування.

Для участі у Єдиному вступному іспиті та єдиному фаховому вступному випробуванні зареєструвались 29818 вступників, було облаштовано 74 пункти тестування.

Як розповіла директорка Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк, явка випускників минулих років на НМТ є низькою — 73%, тоді як серед випускників шкіл вона сягнула 98%.

Однією з особливостей проведення цьогорічного тестування було значне зростання кількості учасників: більш як на 2000 зросла кількість учасників основної сесії НМТ та в рази збільшилась кількість охочих взяти участь у додатковій сесії. Торік на неї зареєструвались 450 вступників, тоді як цьогоріч — понад 3000.


Нинішнього року основна сесія національного мультипредметного тесту в Україні пройшла з 14 травня по 25 червня, а додаткові заплановані на 11—19 липня. У Львівській області НМТ випускники шкіл складали в укриттях.


Що таке НМТ

НМТ це аналог зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), який кількома роками раніше складали випускники 11-го класу українських шкіл. 2024 року оцінювали знання із трьох обов'язкових предметів: української мови, математики та історії України. А також з одного предмета за вибором вступника. Можна було обирати з-поміж іноземної мови, біології, фізики та хімії.

Тестування відбувається в один день. Учасники мають на нього 4,5 години.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: