Трьох воїнів поховають у Львові, — ким вони були

Цієї суботи, шостого липня, у Львові прощатимуться із військовослужбовцями Олегом Галянтом, Василем Качинським та Олегом Зарічним, які загинули на російсько-українській війні.

Про це повідомили у міській раді.

Що відомо про полеглих воїнів зі Львівщини

Олег Галянт 

(25.02.1995 – 01.07.2024)

Львів’янин закінчив школу № 54 міста Львова. Після завершення навчання проходив військову службу у Рівному. Працював у сфері будівництва. У вільний від роботи час займався футболом.

Олег Галянт/Львівська міська рада

Впродовж 2015 – 2019 років захищав державу в межах Антитерористичної операції (АТО). Під час повномасштабного російського вторгнення боронив Україну в лавах 5-ї окремої штурмової Київської бригади Сухопутних військ Збройних Сил України. Виконував бойові завдання на Донецькому напрямку. Загинув 1 липня. Йому було 29 років.

В Олега Галянта залишились бабця, хрещена мати, тітка та брат.

Олег Зарічний 

(08.09.1972 – 02.07.2024)

Львів’янин. Навчався у ліцеї №18 Львівської міської ради. Професійно-технічну освіту за спеціальністю «кухар» здобув у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу.

Олег Зарічний/Львівська міська рада

Після завершення навчання проходив строкову військову службу в 6-му окремому полку військ урядового зв’язку Головного управління урядового зв’язку Служби безпеки України, де отримав військове звання «молодший сержант».

У мирний час працював у сфері ремонту автомобілів. Полюбляв займатися риболовлею.

Під час повномасштабного російського вторгнення боронив Україну в складі 42-ї окремої механізованої бригади оперативного командування «Південь» Сухопутних військ Збройних Сил України. Виконував бойові завдання на Харківському напрямку. Загинув 2 липня. Воїнові був 51 рік.

В Олега Зарічного залишились дружина, мати та син. 

Василь Качинський 

(22.06.1981 – 03.07.2024)

Уродженець села Зарудці Львівської міської територіальної громади. Навчався у Зарудцівській гімназії Львівської міської ради. Вищу освіту за спеціальністю «інженер-механік» здобув у Львівському національному університеті природокористування.

Василь Качинський/Львівська міська рада

Працював на посаді «інженер» на Акціонерному товаристі «Укрзалізниця». За словами близьких, Василь був стриманим, веселим, дружелюбним та любив футбол.

З початком повномасштабного російського вторгнення вступив на захист держави до лав 2-ї окремої Галицької бригади Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України. Виконував бойові завдання на Донецькому напрямку. Загинув 3 липня. Йому було 43 роки.

У Василя Качинського залишились мати, дружина та бабуся. 

Де і коли відбудеться прощання

Чин похорону захисників Олега Зарічного та Олега Галянта розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:45 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.

Прощання із захисником Василем Качинським розпочнеться об 11:00 у родинному помешканні у селі Зарудці (вул. І. Франка, 45А). Опісля відбудеться чин похорону у місцевому храмі Преображення Господнього. Поховають воїна на кладовищі у Зарудцях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: