На Львівщині в ДТП постраждало четверо осіб

Дорожньо-транспортна пригода сталась 12 липня близько восьмої години ранку на автодорозі «Львів-Краковець» неподалік села Ямельня, Яворівського району.
Про це повідомляє Поліція Львівської області.
Як попередньо встановили правоохоронці, зіткнулись автомобілі «Форд Фієста», яким керувала 29-річна львів’янка та «Нісан Прімастар» під керуванням мешканця Яворівського району віком 28 років. Після зіткнення, рухаючись за інерцією, «Нісан» зіткнувся з автомобілем «Рено Меган», за кермом якого перебував мешканець району віком 41 рік.
Внаслідок зіткнення водій «Рено» та двоє його пасажирок віком 27 та 41 рік, а також водійка «Форда» отримали тілесні ушкодження та були доставлені до лікарні.
За фактом слідчі відкрили кримінальне провадження. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті - обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
Правоохоронці встановлюють обставини події.
Читайте також: У ДТП в центрі Львова загинув пластун Орест Паславський