Джо Байден зняв свою кандидатуру із президентських перегонів у США

Американський діючий президент Джо Байден заявив про припинення своєї участі у передвиборчій кампанії.
Відповідна заява опублікована на його сторінці у соцмережі Х в неділю, 21 липня.
"Для мене було найбільшою честю в моєму житті служити вам як президент. І хоча я мав намір балотуватися на переобрання, я вважаю, що в інтересах моєї партії та країни для мене краще відійти в сторону і зосередитися виключно на виконанні своїх обов'язків як президента на залишок мого терміну", - заявив Байден.
Американський лідер також повідомив, що звернеться до громадян США пізніше з більш детальною інформацією про своє рішення.
Байден підтримав Гарріс як кандидатку в президенти від демократів

Про це він повідомив у соцмережі Х в неділю, 21 липня.
Байден, що був обраний кандидатом в президенти від Демократичної партії, звернувся до своїх однопартійців.
"Мої колеги-демократи, я вирішив не приймати номінацію і зосередити всю свою енергію на виконанні обов'язків президента до кінця мого терміну", - зазначив політик.
Байден розповів, що лишається задоволений тим, що чотири роки тому під час передвиборчих перегонів обрав віцепрезиденткою Камалу Гарріс.
"Це було найкраще рішення, яке я коли-небудь ухвалював. Сьогодні я хочу запропонувати свою повну підтримку і схвалення Камалі як кандидату від нашої партії цього року", - додав президент США.
Трамп відреагував на зняття Байдена з виборів

Кандидат у президенти США Дональд Трамп заявив, що чинний президент Джо Байден, який у неділю заявив про вихід із виборчих перегонів, ніколи не був придатний до посади президента.
Трамп у соціальній мережі Truth Social.
"Шахрай Джо Байден не був придатний для того, щоб балотуватися в президенти, і, звичайно, не придатний для того, щоб виконувати свої обов'язки – і ніколи не був! Він досягнув посади президента лише завдяки брехні, фейковим новинам і тому, що не виходив зі свого підвалу" - написав Трамп.
Як стверджує Трамп, всі, хто оточував Байдена, включаючи його лікаря і ЗМІ, нібито знали, що той "не здатний бути президентом".
"І він ним не був – а тепер подивіться, що він зробив з нашою країною: мільйони людей перетинають наш кордон, абсолютно неперевірених, багато з них з в'язниць, психіатричних лікарень, а також рекордна кількість терористів. Ми сильно постраждаємо від його президентства, але дуже швидко виправимо завдану ним шкоду", – написав кандидат від республіканців.
Зазначимо, що президентські вибори у США заплановані на 5 листопада 2024 року.
Читайте також: Джонсон оприлюднив мирний план для України, який може використати Трамп