Віртуальна АТС: можливості та вигоди для бізнесу
Віртуальна АТС (автоматична телефонна станція) — це хмарний сервіс, який забезпечує здійснення та отримання дзвінків через інтернет. З його допомогою можна оптимізувати роботу менеджерів контакт-центру. Технологія об’єднує всі номери компанії в єдину мережу та інтегрується до CRM, щоб зробити обслуговування клієнтів ще ефективнішим.
Функції та можливості АТС
Віртуальна АТС для бізнесу — це універсальний інструмент для роботи з вхідними викликами. З її допомогою можна:
- Швидше відповідати на дзвінки — на один номер можна прийняти кілька вхідних викликів. Вони будуть розподілені між операторами, тому клієнтам не доведеться “висіти” на лінії. Є кілька варіантів реалізації розподілу:
- ручний;
- автоматичний;
- інтерактивний на групу номерів (IVR);
- виклик відбувається паралельно на стаціонарний та мобільний номери;
- єдиний номер для всіх філій;
- вихідні виклики з одного номера.
- Відповідати клієнтам будь-де — хмарна технологія дозволяє менеджерам працювати віддалено. Виклики надходитимуть на їхні мобільні, тому єдина умова для роботи — наявність зв’язку.
- Оптимізувати процес комунікації — за кожною посадою буде закріплено короткий номер, тому при зміні мобільного чи працівника в команди не виникне незручностей.
- Скоротити витрати — АТС дозволяє обмежити види доступних викликів для працівників, а також контролювати історію дзвінків. Крім того, виклики всередині внутрішньої мережі компанії не підлягають тарифікації.
- Інтегрувати хмарну телефонну станцію з CRM компанії — поєднання із системою управління відносинами з клієнтами дозволяє додавати інформацію про виклики в особисту картку клієнта.
- Управляти телефонією онлайн — хмарне рішення не потребує купівлі та налаштування спеціалізованого обладнання. Задати необхідні параметри та додавати користувачів можна за допомогою вебпорталу.
- Аналізувати записи розмов — дослідивши звернення клієнтів та відповіді операторів, можна виявити слабкі місця та провести над ними роботу. Крім того, це чудовий спосіб слідкувати за потребами аудиторії та адаптувати свою стратегію продажів.
Як працює віртуальна телефонна станція?
Після підключення та налаштування АТС від Київстар вхідні виклики надходитимуть на неї, а далі розподілятимуться між операторами. Алгоритм такий:
- Дзвінок надходить на АТС.
- Станція направляє його на оператора, відповідно до встановленого розподілу.
- Працівник контакт-центру приймає виклик та надає консультацію клієнту.
- Якщо оператора немає на робочому місці, вхідний передається наступному.
- У випадку, коли немає жодного вільного працівника, клієнта переводять на голосову пошту.
Інформацію про вхідні та вихідні виклики можна подивитись в особистому кабінеті хмарного сервісу. В архіві зберігаються записи розмов, дані про тривалість викликів та їхню кількість — зручно для контролю ефективності роботи відділів продажів та консультацій.
Коментарі