Територію біля онкоцентру у Львові почнуть ремонтувати завтра

Львівський онкологічний центр
Ілюстративне фото: Facebook Львівського онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру

Завтра, 30 жовтня, на вул. Максимовича – вул. Гашека, 2А, біля Львівського онкоцентру, розпочнуть ремонтувати 0,3 га території.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

Що планують змінити

Як повідомляла ЛМР раніше, біля онкоцентру планують організувати круговий рух для транспорту, а зупинку автобуса перенести ближче до будинку № 9 на вул. Максимовича.

Роботи також включатимуть ремонт дороги та тротуарів. Їх планують виконати згідно з вимогами доступності.

«Дорога та тротуари є в поганому стані. Хаотичний рух приватного транспорту часто ускладнює проїзд міських автобусів, що тут курсують, а це створює незручності для пасажирів. Також багато людей до онкоцентру йдуть пішки», — пояснили у міській раді.

Усі роботи проводитимуть поетапно і планують завершити наступного року. На час ремонту рух транспорту може бути ускладнений.


Нагадаємо, від сьогодні, 29 жовтня, у Львові розпочнуть ремонт на вулиці Митрополита Андрея.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: