Генштаб: росіяни штурмують на Курахівському та Покровському напрямках, ЗСУ знищили майже 710 тисяч російських вояк

466045319_910368234609589_6298676217812453778_n
Фото: Генштаб ЗСУ

Минулої доби, 9 листопада, на фронті відбулось 158 бойових зіткнень. Збройні сили України продовжують відбивати російські атаки та завдавати ворогові втрат.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Російські атаки по Україні

Минулої доби росіяни завдали по позиціях українських підрозділів та населених пунктах два ракетних удари, застосувавши дві ракети, а також завдали 78 авіаційних ударів, зокрема скинули 134 керовані авіабомби. Крім цього, здійснили понад п’ять тисяч обстрілів, з них 112 із реактивних систем залпового вогню, та задіяли для уражень близько 1600 дронів-камікадзе. 

Окупанти завдавали авіаційних ударів, зокрема у районах населених пунктів Харків, Одноробівка, Ветеренарне, Козача Лопань, Бочкове, Охрімівка, Куп’янськ, Новоплатонівка та Загризове Харківської області; Твердохлібове Луганської області; Терни, Ямполівка, Сіверськ, Дружба, Костянтинівка, Покровськ, Мирноград, Петрівка, Григорівка, Дальнє, Роздольне, Зелене Поле та Велика Новосілка Донецької області; Темирівка, Таврійське та Мала Токмачка Запорізької області.

Яка ситуація на фронті

На Харківському напрямку росіяни двічі проводили наступальні дії в районі Вовчанська. 

Кількість бойових зіткнень за добу на Куп’янському напрямку досягла дев’яти. Сили оборони відбивали атаки окупантів в районах Кучерівки, Кругляківки та Лозового. 

На Лиманському напрямку українські війська зупинили 15 атак росіян. Основні зусилля загарбники концентрували в районах Греківки, Невського, Торського та Білогорівки. 

Українські підрозділи відбили атаку поблизу Верхньокам’янського на Сіверському напрямку.

Дві спроби загарбників просунутись вперед поблизу Білої Гори та Ступочок українські воїни зупинили на Краматорському напрямку.

За підтримки бомбардувальної авіації росіяни дев’ять разів намагалися просунутися вперед у районах Торецька, Диліївки, Щербинівки та Неліпівки на Торецькому напрямку. 

Тридцять дев’ять атак за минулу добу відбили українські захисники на Покровському напрямку. Найбільшу активність російські війська проявляють неподалік Променя, Лисівки та Григорівки.

Сили оборони продовжують стримувати росіян на Курахівському напрямку. В районах Іллінки, Новоселидівки, Новодмитрівки, Максимільянівки, Дальнього, Катеринівки та Антонівки окупанти 40 разів намагалися прорвати українські оборонні рубежі. 

П’ять атак противника зупинили українські оборонці в районах Богоявленки, Трудового та Максимівки Времівського напрямку. 

На Оріхівському напрямку окупаційні війська один раз штурмували позиції Сил оборони в напрямку Новоандріївки. 

Три марних спроби захопити позиції ЗСУ за минулу добу здійснили окупанти на Придніпровському напрямку. 

Оперативна обстановка на Волинському та Поліському напрямках без суттєвих змін. Ознак формування наступальних угруповань росіян не виявлено. 

На кордоні з Чернігівською областю окупанти зберігають військову присутність, проводять розвідувальну діяльність та артилерійські обстріли. 

Сили оборони України продовжують ведення операції на Курщині, де противник за минулу добу провів 23 штурми позицій українських підрозділів. 

Втрати ворога

Минулої доби Сили оборони завдали п’ять ударів по районах зосередження особового складу й ОВТ росіян та уразили станцію РЕБ та один інший важливий об’єкт окупантів. 

За даними Генштабу, минулої доби ЗСУ знищили 1 350 загарбників, а від початку повномасштабного вторгнення росіян - щонайменше 708 тисяч 890 окупантів.

Окрім цього, Сили оборони ліквідовують техніку росіян. Від початку повномасштабного вторгнення і станом на 10 листопада знищено ще:

  • танків ‒ 9249 (+11 одиниць за добу) од,
  • бойових броньованих машин ‒ 18726 (+29) од,
  • артилерійських систем – 20280 (+31) од,
  • РСЗВ – 1245 (+0) од,
  • засоби ППО ‒ 996 (+0) од,
  • літаків – 369 (+0) од,
  • гелікоптерів – 329 (+0) од,
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня – 18619 (+44),
  • крилаті ракети ‒ 2634 (+0),
  • кораблі /катери ‒ 28 (+0) од,
  • підводні човни - 1 (+0) од,
  • автомобільної техніки та автоцистерн – 28683 (+122) од,
  • спеціальна техніка ‒ 3604 (+0)
Генштаб: росіяни штурмують на Курахівському та Покровському напрямках, ЗСУ знищили майже 710 тисяч російських вояк - 2

Читайте також: «Мирний план» Трампа може передбачати європейські війська у буферній зоні

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: