У Львові госпіталізували ще одну людину з переохолодженням

переохолодження
Фото ілюстративне/ArmyInform

Станом на 17 грудня у міських лікарнях Львова на стаціонарному лікуванні перебувають троє людей із холодовими травмами. Двоє з них госпіталізовані з переохолодженням, ще одна людина – з обмороженням.

Про це повідомили у Львівській міській раді.

Сьогодні до 5-ї міської лікарні госпіталізували безхатька з легким ступенем переохолодження. Медики надали необхідну допомогу, зараз стан пацієнта задовільний.

Раніше до лікарні святого Пантелеймона госпіталізували людину з аналогічним діагнозом. Минулого тижня до лікарні святого Луки доправили безхатька з обмороженням обох стоп. Стан пацієнта стабільний, лікарі продовжують лікування.

Мерія Львова закликає мешканців не залишатися байдужими та повідомляти екстрені служби про людей, які можуть постраждати від переохолодження чи обмороження у зимовий період.

Медики міського управління охорони здоров’я нагадують основні правила захисту від переохолодження та обмороження:

  • одягайтеся шарами, щоб краще утримувати тепло;
  • захищайте обличчя, шию та руки від вітру й холоду;
  • уникайте тривалого перебування на холоді, особливо у вологу чи вітряну погоду;
  • пам’ятайте, що алкоголь сприяє швидкому охолодженню тіла.

Ознаки обмороження: оніміння, почервоніння шкіри, біль, втрата чутливості, побіління або жорсткість шкіри. Найчастіше страждають відкриті ділянки тіла – ніс, вуха, пальці рук та ніг.


Раніше ми розповідали, як взимку вберегтися від падіння снігу та бурульок із дахів будинків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: