На Личаківському кладовищі у Львові вшанували пам’ять Євгена Петрушевича

Євген Петрушевич
Джерело: ЛОДА

22 січня на Личаківському кладовищі у Львові вшанували пам’ять Євгена Петрушевича — президента Західноукраїнської Народної Республіки. Захід відбувся з нагоди Захід відбувся з нагоди 106-ї річниці проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської обласної держадміністрації.

На могилу Євгена Петрушевича поклали квіти, а перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик наголосив на значенні постаті Петрушевича в історії українського національного руху.

Сьогодні Львівщина Відзначає День Соборності України (8)
Могила Євгена Петрушевича/ЛОДА

Голова Львівської ОДА Максим Козицький у своєму зверненні зазначив: «Сьогодні, як і сто років тому, ми єдині в думках, прагненнях та боротьбі. Де б ми не були – на рідній землі чи за її межами – ми серцем і душею разом, заради нашої спільної перемоги».

День Соборності України щорічно відзначають 22 січня. Він символізує об’єднання українців у боротьбі за свободу та незалежність держави.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: