Кожна п’ята вакансія на Львівщині містить заробітну плату від 20 тис. грн ㅡ центр зайнятості

Станом на початок лютого у Львівському обласному центрі зайнятості зафіксували 10,8 тис. вакансій, з них кожна п’ята – із заробітною платою від 20 тисяч гривень.
Про це ІА Дивись.info повідомили в обласному центрі зайнятості.
Кого найбільше шукають роботодавці та які зарплати пропонують
За інформацією центру зайнятості, у Львівській області найбільша потреба у працівниках на підприємствах переробної промисловості, у торгівлі, сфері освіти та транспортній галузі. Зокрема, водій, швачка, продавець, фахівець і підсобний робітник.
За розміром зарплати розподіл серед вакансій такий:
- на першому місці експерт у галузі права (115,1 тис. грн),
- далі – головний агроном (100,0 тис. грн),
- агроном (70,0 тис. грн),
- водій автотранспортних засобів (70,0 тис. грн),
- фахівець з розробки та тестування програмного забезпечення (66,0 тис. грн),
- інженер з охорони праці (65,0 тис, грн),
- менеджер (управитель) з персоналу (60,0 тис. грн).
Крім того, у центрі зайнятості повідомили, що зарплату 40-50 тис. грн пропонують інженеру, машиністу крана, монтажнику, фарбувальнику дзеркал, шліфувальнику скла, агрохіміку, менеджеру (управителю) та ін.
Водночас від 30 до 40 тис. грн може отримувати гірник очисного забою, юрист, фрезерувальник, тракторист, монтажник-складальник алюмінієвих конструкцій, оператор автоматичних та напівавтоматичних ліній верстатів та установок, слюсар зі складання металевих конструкцій, головний бухгалтер, друкар флексографічного друкування, муляр, оператор верстатів з програмним керуванням, технік-технолог (текстильна та легка промисловість), зварник, машиніст екскаватора, бетоняр тощо.
«Працедавці Львівщини також пропонують понад 150 варіантів працевлаштування з наданням житла. На таку роботу можуть розраховувати адміністратори, швачки, бармени, бетонярі, видувальники скловиробів, зварники, кухарі, муляри, монтажники, охоронники, грибоводи, покоївки, сестри медичні та інші», — зазначили в центрі зайнятості.
Раніше ми повідомляли, що місцеві бюджети Львівщини отримали на 23% більше податків.