У Львові реабілітують бійця, який отримав пошкодження мозку

Олексій Боркута
Олексій Боркута з медиком/Реабілітаційний центр UNBROKEN

Львівські медики відновлюють 34-річного бійця Олексія Боркута з Кіровоградщини, який отримав пошкодження ⅓ головного мозку через розрив боєприпасу, який скинули росіяни.

Про це розповіли у реабілітаційному центрі UNBROKEN у Львові.

До війни чоловік працював будівельником, а з перших днів повномасштабного вторгнення добровільно став до лав Сил оборони України. Майже два роки боєць захищав Херсонщину, аж поки у березні 2023 року не отримав тяжке поранення.

Того дня Олексій Боркута разом із побратимами перепливав Дніпро, коли їх помітив ворог. Вже на суші російський безпілотник скинув боєприпаси. Один із вибухів пролунав за метр від захисника. Уламки вразили голову і праву частину тіла, пошкодивши третину головного мозку.

На зображенні може бути: 3 людини та лікарня
Олексій Боркута з медиком/UNBROKEN

Воїн 21 день перебував у комі, понад місяць не міг дихати самостійно, а його ліва частина тіла була повністю паралізована. Чоловік не говорив, не реагував на оточення.

Процес реабілітації розпочався у львівському реабілітаційному центрі UNBROKEN. Завдяки медикам захисник не лише почав ходити, а й розуміти мову та поступово відновлювати мовлення. Далі воїна очікує тривала реабілітація та лікування.

На зображенні може бути: 3 людини
Олексій Боркута з медиком/UNBROKEN

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: