Мінкульт призупиняє видавати листи для виїзду митців і медійників за кордон

безвіз-український-біометричний-паспорт
Фото ілюстративне/ з відкритих джерел

У Мінкульті з 3 березня 2025 року призупиняють видачу листів до Державної прикордонної служби України щодо виїзду чоловікам призовного віку, які є діячами культури та ЗМІ за кордон.

Про це повідомили в пресслужбі Мінкульту.

Таке рішення прийняли через те, що деякі особи, які отримали дозвіл Державної прикордонної служби для тимчасового виїзду за кордон за листом сприяння від Міністерства, не повернулися до України у встановлені терміни.

Тому відбудеться нормативно-правового врегулювання цього питання.

Чи дозволять чоловікам призовного віку, які працюють у сфері культури, виїжджати за кордон

За інформацією Мінкульту, наразі Міністерство розробило проєкт змін до постанови Кабінету Міністрів України «Про правила перетинання державного кордону громадянами України» від 27 січня 1995 року № 57, який перебуває на етапі міжвідомчого погодження.

«Запропонований проект змін врегульовує питання вичерпних вимог для прийняття рішення Міністерством щодо надання листа сприяння чоловікам призовного віку, які працюють в сфері культури, інформаційної безпеки, стратегічних комунікацій та лінійних аудіовізуальних медіа для їх тимчасового виїзду за кордон у період воєнного стану», – йдеться у повідомленні Мінкульту.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: