Додому з російського полону повернулися 37 воїнів зі Львівщини (оновлено)

українській прапор на військовій формі українського військового
Ілюстративне фото/depositphotos.com.ua

До України з російського полону вчора повернулися двоє воїнів зі Львівщини: Богдан Кіщук та Віталій Гоневич.

Про це інформує очільник Львівської ОВА Максим Козицький.

«Серед 175 наших людей, яких сьогодні звільнили з полону, є два оборонці зі Сокаля Богдан Кіщук та Віталій Гоневич. Богдан Богданович пробув у полоні понад три роки (потрапив 7 березня 2022 року). Віталій Русланович був у неволі з 24 березня 2024 року», — повідомив Козицький.

Оновлено 19 березня о 17:40:

За оновленою інформацією від Максима Козицького, до України повернули ще двох військовослужбовців зі Львівщини: Степана Котика зі села Раково Бісковицької громади та Василя Туркевича з Хирова.

«Степан Павлович зник безвісти 10 травня 2024 року. Через місяць зʼявилось сповіщення, що він у полоні. Василь Ігорович потрапив у полон поблизу Попасної, що на Донеччині. Чекав на звільнення майже три роки», — поінформував очільник області.

Оновлено 19 березня о 18:06:

За повідомленням голови Львівської ОВА, додому також повернулися воїни Павло Лапицький та Микола Сидорович. Павло Ярославович перебував у полоні з 25 грудня 2023 року. З Миколою Степановичем обірвався звʼязок четвертого липня 2022 року під час бойового зіткнення в районі Спірного. Через декілька днів надійшла інформація, що він перебуває у російському полоні.

Оновлено 19 березня о 18:15:

За інформацією Козицького, серед обміняних сьогодні воїнів є ще два уродженці ЛьвівщиниОлег Фарима та Андрій Герман.

Олег Фарима родом зі села Доброгостів Трускавецької громади. Потрапив у російський полон під час вогневої підтримки мотопіхотного батальйону у Новоолександрівці. На обмін воїн чекав три роки.

Андрій Герман — уродженець села Вороблевичі Меденицької громади. Служив як номер обслуги мотопіхотного відділення, потрапив у полон у червні 2022 року в ході бойових зіткнень та артилерійських обстрілів у селі Лоскутівка на Луганщині.

Оновлено 19 березня о 18:51:

За повідомленням голови ЛОВА з полону повернувся санітар другого механізованого взводу Володимир Логінський. Він родом із Дрогобича. Перебував у російському полоні з червня 2023 року.

Оновлено 19 березня о 18:54:

«Додому їдуть Андрій Скугра зі села Нова Кам’янка, Олег Підсуткевич, уродженець села Річки, та Павло Танчин з Рави-Руської», — додав Максим Козицький.

Оновлено 19 березня о 19:44:

Очільник Львівщини повідомив про ще дев'ятьох воїнів, які повертаються з полону. Серед них:

  • з Яворівської громади: Володимир Коцун (перебував у полоні з квітня 2022 року), Ігор Чабаненко (потрапив у полон у грудні 2024 року).
  • з Новояворівської громади: Назар Кур’ян (був у полоні з липня 2023 року), Віталій Цікало (перебував у полоні з жовтня 2023 року), Юрій Кишеня (перебував у неволі з жовтня 2024 року).
  • з Івано-Франківської громади: Остап Жидачевський, Петро Качмар, Петро Тицейко (перебував у полоні з лютого минулого року) та Степан Ясниський.

Оновлено 19 березня о 19:49:

Також стало відомо про повернення жителя села Віднів Володимира Матросова. Він служив у 24 ОМБр ім. короля Данила, перебував у полоні з червня 2022 року.

Оновлено 19 березня о 20:33:

«З полону повернулися ще двоє Захисників зі Львівського району. Андрій Кусий зі села Сопошин та Олег Підсуткевич із Жовкви були в неволі з червня 2022 року», — повідомив Максим Козицький.

Оновлено 19 березня о 20:55:

За повідомленням очільника ЛОВА, додому повернулися ще два воїни з Шептицького району: Роман Шумський зі села Острів, який перебував у полоні з травня 2022 року, та Ярослав Гоношілін, який був у полоні з березня 2022 року.

Оновлено 19 березня о 21:37

Також з російського полону повернулись воїни 24 ОМБр імені Короля Данила Юрій Хомік та Володимир Мазурок. Вони родом зі Золочівщини.

З квітня 2022 року пробув у полоні Степан Кулинич стрілець-зенітник другого зенітного ракетного взводу. Він родом зі Східницької громади. Попереду у воїна тривале відновлення.

Оновлено 19 березня о 21:47

Василь Романів із Журавецької громади також повертається додому. Він служив у 63 окремій механізованій бригаді. З полону РФ звільнили також Івана Феденьківа, бійця 24 ОМБр імені Короля Данила родом із Розвадівської громади.

Оновлено 20 березня о 10:04

З полону повернулись солдат Ігор Штангрет з Пустомит, який перебував у російському полоні з листопада 2024 року, старший сержант Максим Чех, мешканець села Семенівка, був у неволі з листопада 2024 року, та Володимир Мороз зі села Семенівка, який пробув у полоні з липня 2024 року.

Оновлено о 10:38

Зокрема, ще троє захисників зі Стрийського району повернулись додому: Олег Шкап'як із села Загірне, був у полоні 3 роки; Андрій Сенів - мешканець села Завадів, пробув у неволі 1 рік; Назар Гойда зі Стрия, був у полоні понад 1 рік.

Оновлено о 13:25

З полону повернувся Степан Грицик із села Тернавка Славської громади. Воїн служив у 24 ОМБр імені Короля Данила. У полоні перебував з листопада 2024 року.

Оновлено о 13:28

Під час вчорашнього обміну полоненими повернувся Роман Лутчин зі Стрия. Він служив у 24 ОМБр імені Короля Данила. Пробув у полоні дві місяці.


Нагадаємо, вчора між Україною та Росією відбувся обмін військовополоненими. До України повернули 175 воїнів у рамках обміну та ще 22 військових завдяки заходам поза обмінами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: