Мед, сир, солодощі, напої: чим дивує відвідувачів третій Львівський ярмарок смаку

Безымянный
Фото: ЛОДА

Встигніть до закриття ярмарку. Він працюватиме до 19:00 на території Львівського палацу мистецтв.

Про це повідомляє Львівська обласна державна адміністрація.

Стартував щорічний Львівський ярмарок смаку, покликаний підтримати малих та середніх виробників органічних сертифікованих продуктів, сироварів та крафтових локальних виробників.

Відвідувачі матимуть змогу скуштувати продукцію від 50 виробників з різних куточків України. Львівщину представлять 15 крафтових виробників.

На полицях охочі зможуть придбати  мед, чаї, каву, соки, копчені перепілки та перепелині яйця, безглютенові пельмені та вареники, сиродавлену олію з різних видів насіння, солодощі, м’ясні вироби: джерки та кабаноси, печену продукцію зі свинини, сири та іншу молочну продукцію, пастилу,  джеми, в’ялені томати, приправи до страв, смажене морозиво та інше. Також на відвідувачів ярмарки чекає велика кількість кулінарних майстер-класів з дегустаціями та вікторини.

У ярмарку беруть участь ветерани, які почали власний бізнес у фермерській справі, а також внутрішньо переміщені люди.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: