На Львівщині поліцейські затримали молодиків, які обікрали сільський магазин

У Стрийському районі Львівщини поліцейські менш ніж за кілька годин затримали двох молодиків, яких підозрюють у крадіжці з місцевого магазину. Ними виявилися мешканці району віком 19 та 20 років.
Про це повідомляє Поліція Львівської області.
Як встановили правоохоронці, вночі 13 червня зловмисники, пошкодивши металопластикове вікно, проникли до магазину в одному із сіл району. З приміщення вони винесли товарів на суму близько 10 тисяч гривень та викрали з каси ще близько 30 тисяч гривень готівкою. Вранці про пограбування повідомила власниця крамниці.
Правоохоронці оперативно встановили місцезнаходження підозрюваних та затримали їх, речові докази вилучено.
Затриманим повідомлено про підозру. Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.
Досудове розслідування триває, вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу.
