Генштаб: за минулу добу на фронті відбулося 175 боєзіткнень, знищено 1200 росіян

український воїн
Фото ілюстративне/Генштаб ЗСУ

Протягом минулої доби найбільше російських атак було на Покровському напрямку. Там захисники зупинили 46 штурмових дій РФ.

Про це повідомили в Генштабі Збройних сил України.

Атаки РФ на Україну

Росіяни завдали по позиціях українських підрозділів та населених пунктах 4 ракетних і 54 авіаційних ударів, застосувавши 11 ракет та скинувши 99 керованих авіаційних бомб. Крім цього, здійснили 5852 обстріли, з них 67 – із реактивних систем залпового вогню, та залучили для ураження 3081 дрон-камікадзе.

Яка ситуація на кожному з напрямків

  • На Харківському напрямку росіяни сім разів проводили наступальні дії поблизу населених пунктів Вовчанськ, Стариця, Кам’янка та в бік Довгенького.
  • На Куп’янському напрямку відбулося 11 атак окупантів. Сили оборони відбивали штурмові дії росіян поблизу Голубівки, Загризового, Степової Новоселівки, у бік Петропавлівки та Нової Кругляківки.
  • На Лиманському напрямку окупанти атакували 14 разів, намагаючись просунутися поблизу Копанок, Новоєгорівки, Липового та в напрямках Шандриголового, Ольгівки, Карпівки, Торського й Григорівки.
  • На Сіверському напрямку українські захисники відбили чотири штурми окупаційних військ поблизу Серебрянки та Григорівки.
  • На Краматорському напрямку зафіксовано десять боєзіткнень поблизу Часового Яру, Білої Гори, Новомаркового та Курдюмівки.
  • На Торецькому напрямку росіяни здійснив 15 атак поблизу Торецька, в бік Русиного Яру, Новоспаського, Олександро-Калинового та Яблунівки.
  • На Покровському напрямку українські захисники зупинили 46 штурмів росіян у районах населених пунктів Малинівка, Миролюбівка, Промінь, Лисівка, Новосергіївка, Удачне, Олексіївка та в напрямках Миколаївки, Новопавлівки, Новомиколаївки та Покровська.
  • На Новопавлівському напрямку українські захисники зупинили 32 спроби росіян прорвати оборонні рубежі у районах населених пунктів Костянтинопіль, Новосілка, Вільне Поле, Новий Комар та в бік Запоріжжя, Новоукраїнки, Мирного, Шевченка, Одрадного, Багатиря.
  • На Оріхівському напрямку українські оборонці відбили три російські штурмові дії в районі Новоандріївки.
  • На Гуляйпільському та Придніпровському напрямках наступальних дій росіяни не проводили.
  • На Курському напрямку підрозділи Сил оборони України вчора відбили 24 атаки росіян. Крім цього, окупанти завдали 12 авіаційних ударів із застосуванням 25 керованих авіабомб, а також здійснили 233 артилерійські обстріли позицій українських військ та населених пунктів, зокрема дев’ять — із реактивних систем залпового вогню.
  • На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань ворога не виявлено.

Втрати російської армії на війні

За попередню добу українські військові знищили близько 1200 окупантів, а за увесь період повномасштабної війни – 1 005 060.

Водночас російська армія зазнала таких втрат у техніці:

  • танків ‒ 10939 (+2 за минулу добу) од,
  • бойових броньованих машин ‒ 22811 (+7) од,
  • артилерійських систем – 29208 (+18) од,
  • реактивних систем залпового вогню – 1418 (+0) од,
  • засоби протиповітряної оборони ‒ 1187 (+1) од,
  • літаків – 416 (+0) од,
  • гелікоптерів – 337 (+0) од,
  • безпілотних літальних апаратів оперативно-тактичного рівня – 40804 (+95) од,
  • крилаті ракети ‒ 3346 (+9) од,
  • кораблі /катери ‒ 28 (+0) од,
  • підводні човни / submarines - 1 (+0) од,
  • автомобільна техніка та автоцистерни – 52 096 (+79) од,
  • спеціальна техніка ‒ 3916 (+1) од.

Дані уточнюють.

Генштаб: за минулу добу на фронті відбулося 175 боєзіткнень, знищено 1200 росіян - 2
Фото/Генштаб ЗСУ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: