Спортсмен зі Львівщини став віцечемпіоном Європи U17 з вільної боротьби

Спортсмен, який представляв Львівщину на чемпіонаті Європи U17 з вільної боротьби, Іван Заліско, виборов золоту медаль у ваговій категорії 65 кг і став віцечемпіоном.
Про це повідомили у департаменті спорту, молоді та туризму Львівської обласної військової адміністрації.
Загалом збірна України серед чоловіків посіла друге місце в командному заліку на чемпіонаті Європи U17, здобувши п'ять медалей: дві золоті та три срібні, уточнили у відомстві.
Івана Заліска тренують Віталій Борисенко та Ростислав Первачук.
Змагання тривали у Скопʼє (Північна Македонія) з 9 по 15 червня й зібрали понад пів сотні учасників із 36 країн Європи.
Україну на чемпіонаті представляли 30 борців та борчинь. Двоє з них — зі Львівщини: це Іван Заліско та Олександра Малкова.
Окрім цього, жіноча збірна України посіла 2 місце в командному заліку, 5 медалей (1 срібна та 4 бронзові).
У складі збірної у ваговій категорії 61 кг змагалася і представниця Львівщини Олександра Малкова, яка у бронзовому фіналі посіла 5 місце.
Нагадуємо, у Львові відбулися змагання з адаптивного спорту для ветеранів Be Strong Games.