У Львівській громаді збудують спортивно-стрілецький комплекс

Львівська міська рада уклала меморандум про співпрацю з компанією «Вел Буд Плюс» щодо підготовки проєкту для будівництва спортивно-стрілецького комплексу у громаді. Його профінансують інвестори, а площа локації сягатиме понад 20 гектарів.
Про це повідомили в міському управлінні інвестицій та проєктів у п'ятницю, четвертого липня.
У відомстві пояснили, що згадана компанія виступила приватним ініціатором проєкту. Представники мають підготувати пропозицію про здійснення державно-приватного партнерства, яка міститиме детальне техніко-економічне обґрунтування проєкту.
Після цього міська рада проаналізує ефективність та ухвалюватиме рішення про доцільність проєкту.
Спортивно-стрілецький комплекс у Львівській громаді
У перспективі така локація матиме важливе суспільне значення — спортивна та вогнева підготовка львів'ян, включно з ветеранами та ветеранками, кажуть в управлінні.
«Новий об’єкт покликаний стати сучасним стрільбищем європейського зразка, одним із найбільших подібних у регіоні. Крім проведення тренувань та навчань, тут можна буде проводити змагання національного та європейського масштабів», — сказано в повідомленні.
У жовтні 2022 року у Львові оголосили Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на проєктну пропозицію стрілецького тиру та стрільбища на території Львівської міської територіальної громади.
Переможцем конкурсу обрали проєкт під шифром 101010 авторського колективу: Солук Михайло, Газдайка Олександр, Солук Наталія / ТОВ «Солук Аркітектс» Soluk Architects, Львів.
Проєктоване стрільбище передбачає влаштування великої кількості стрілецьких дистанцій на 25, 50, 100, 300 та 600 метрів, закритих та напівзакритих тирів, полів для спортивного пейнтболу та страйкболу, стендів для дробової стрільби компакт-спортинг та полів для стрільби з луку. Для забезпечення потреб такого комплексу також запроєктовано адміністративну будівлю, що містить навчальні приміщення, приміщення для стрільців, приміщення закладів харчування, спеціалізованих магазинів зброї, адміністративних та допоміжних приміщень. Також відвели місце для великої автостоянки.
Переможці розмістили найдовшу дистанцію в 600 метрів у наявному на території тальвегу, що дозволить значно зменшити об’єми земляних робіт та забезпечить природну звукоізоляцію при стрільбі. Учасники також передбачили рішення, що дозволить реалізувати проєкт розділивши його на декілька стадій, збудувавши спочатку площині споруди стрільбищ.
Попри велику кількість об’єктів, архітектори мінімізували втручання у місцевий ландшафт. А також передбачили можливість використання альтернативної енергетики.
Нагадуємо, у червні нинішнього року у Львові відкрили муніципальний тир.