Три родини, квартири яких постраждали через обстріл РФ Львова, отримають компенсацію

Таке рішення ухвалили під час засідання виконавчого комітету у п'ятницю, 18 липня.
Начальник міського управління житлового господарства Владислав Іванов пояснив, що виплати отримають мешканець будинку на вулиці Митрополита Андрея, 16 і двоє — з будинку на вулиці Олени Степанівни, 35.
Сума виплат ставить 37 тисяч гривень на оренду одно-, дво та трикімнатної квартири, у яких мешкали родини.
Нині компенсації за зруйноване через російський обстріл житло у ніч проти 12 липня отримуватимуть десятеро людей.
Атака по Львову 12 липня
Нагадуємо, через російську атаку серед ночі 12 липня постраждали близько пів сотні будинків, зокрема на вулицях Олени Степанівни та Митрополита Андрея, що у Залізничному районі Львова.
Тоді росіяни здійснили масштабну комбіновану атаку на Львів дронами та ракетами. Вибухи пролунали у кількох районах міста. Зафіксовано влучання, зокрема, на вулицях Митрополита Андрея та Олени Степанівни.
Через російський обстріл тієї ночі постраждали 12 людей, зокрема одна дитина.
Унаслідок цієї атаки непридатними для проживання визнали 17 квартир, тож мешканці мають можливість отримати виплати від міста для оренди помешкань. Тут деталі, як це зробити.